امروز ۲۸ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۲ ق.ظ
مسئول روابط عمومی اورژانس استان از تصادف موتور سیکلت با عابر پیاده و مصدوم شدن ۳ نفر و نجات دونفر از مصدومان از مرگ حتمی خبرداد.

مسئول روابط عمومی اورژانس استان از تصادف موتور سیکلت با عابر پیاده و مصدوم شدن ۳ نفر و نجات دونفر از مصدومان از مرگ حتمی خبرداد.
نوراله قنبری عنوان کرد : با حضور به موقع رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویر احمد در صحنه حادثه تصادف موتور سیکلت دو نفر ازمصدومان این حادثه از مرگ حتمی نجات پیدا کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورزانس کشور مستقر در مرکز کهگیلویه و بویراحمد، روابط عمومی اورژانس ۱۱۵  کهگیلویه و بویراحمد در تشریح این خبرافزود: امروز صبح پنج شنبه ۸ شهریورماه برابر با عید غدیر خم  ساعت ۱۱ و ۴۵ دقیقه رئیس اورژانس استان که با خانواده به قصد مسافرت از یاسوج به گچساران در حرکت بودند، در مسیر راه در منطقه بابامیدان از توابع شهرستان نورآباد فارس با حادثه تصادف موتورسیکلت با عابر پیاده روبرو می شوند.
وی در ادامه  با بیان اینکه در این حادثه ۳ نفر مصدوم شده بود افزود: راکب موتور سیکلت که جوان ۲۵ ساله ای بود با برخورد با عابر پیاده بشدت دچار جراحات شدید و شکستگی اندام و کاهش سطح هوشیاری شده بودند.
وی خاطرنشان کرد: رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد با اقدامی جالب و خداپسندانه با همسرش که از پرستاران بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بود تا قبل از رسیدن نیروهای امدادی اورژانس مشکلات هر دو مصدوم که بعلت خونریزی از دهان  دچار ارست تنفسی شده بودند برطرف و بعد از ارایه خدمات پزشکی از جمله آتل و رگ گیری تا رسیدن نیروهای هلال احمر و اورژانس مصدومان را تحویل آمبولانس وبعد از نجات از مرگ حتمی  به بیمارستان نورآباد انتقال داده شدند.
مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از روحیه بسیجی رییس اورژانس استان افزود : افتخار یک جامعه اسلامی به چنین مسئولانی است که  باحس انسان دوستی و تلاش و خدمت به مردم در هر لباس با مقامی که باشند در خدمت رسانی به هموطنان و مردم عزیزدریغ نمی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.