امروز ۲۸ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۸ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن 98 نفر در تصادفات48ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهرو روستاهای استان خبرداد.

۹۸مصدوم در۴۸ساعت گذشته درجاده های کهگیلویه وبویراحمد/

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد از مصدوم شدن ۹۸ نفر در تصادفات۴۸ساعت گذشته در جاده های مواصلاتی به شهرو روستاهای استان خبرداد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ کشور مستقر  در کهگیلویه و بویراحمد؛ جلال پوران فرد بابیان اینکه۹۸ مصدوم توسط اورژانس ۱۱۵ در ۴۸ ساعت گذشته خدمات رسانی شده اند، گفت: ازمجموع تعداد کل مصدومان۷۱ مصدوم به بیمارستانهای استان انتقال یافتند و ۲۷مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه از مجموع ۹۸مصدوم ۴۸ساعت گذشته، ۷۲مصدوم در تصادفات جاده ای و۲۶ مصدوم درتصادفات شهری بودند، افزود: هموطنان عزیز در موقع حادثه قبل از هر اقدامی با اورژانس۱۱۵ تماس بگیرند.
پوران فرد همچنین گفت:مردم فهیم در موقع حادثه بانیروهای امدادی نهایت همکاری را داشته باشند، و راه را برای آمبولانس و نیروهای امدادی بازکنند و از ازدحام درمحل بپرهیزند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.