امروز ۲۸ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۷ ق.ظ
معاون فنی وعملیات اورژانس کهگیلویه وبویراحمد آماری  از تصادفات ویژه بالای 4 مصدوم و  غرق شدگی در مردادماه 97 در استان ارایه نمود.

 

معاون فنی وعملیات اورژانس کهگیلویه وبویراحمد آماری  از تصادفات ویژه بالای ۴ مصدوم و  غرق شدگی در مردادماه ۹۷ در استان ارایه نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس ۱۱۵ کشور مستقر در مرکز کهگیلویه وبویراحمد؛ ظهراب چمن آرا بابیان اینکه در مردادماه سالجاری ۲۳ فقره تصادف ویژه، بالای ۴ مصدوم در جادههای شهری و روستایی استان در مرکز مدیریت بحران (EOC)دانشگاه علوم پزشکی به ثبت رسیده است افزود: این تعداد تصادف ۱۴۸ مصدوم  را برجا گذاشته است.

معاون فنی وعملیات اورژانس کهگیلویه وبویراحمد تشریح کرد: از مجموع ۲۳ فقره تصادف ویژه  ۹ تصادف واژگونی  خودرو با ۴۵ مصدوم  ۱ فقره مربوط به انحراف  خودرو  با ۷ مصدوم و ۱۳ فقره تصادف برخورد خودرو با خودرو بوده است که ۹۶ مصدوم در پی داشته است.

چمن آرا با بیان اینکه در مردادماه ۹۷ در روستای چناربرم پاتاوه یک مورد غرق شدگی در استان داشتیم افزود: اورژانس ۱۱۵ استان در تمام این ماموریتها خدمات پزشگی اولیه را به ۱۴۸ مصدوم  و یک غرق شدگی ارایه نموده است که ۲۶ مصدوم  مداوا سرپایی و ۱۲۲ مصدوم به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.