امروز ۲۸ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۵ ق.ظ
در مورخ 16 شهریور ماه 1397 پایگاه اورژانس هوایی شهرستان نیشابور با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر هاشمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور:در مورخ ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۷ پایگاه اورژانس هوایی شهرستان نیشابور با حضور مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر هاشمی، نمایندگان شهرستان نیشابور و فیروزه، فرماندار، فرمانده هوانیروز مشهد و مدیران اجرایی شهر وخیّرین حوزه سلامت در محل بیمارستان سوّم نیشابور (واقع در شهرک بسیج بلوارمقاومت ) با مساحتی به متراژ هجده هزار و دویست متر مربع و با اعتباری به مبلغ شش میلیارد ریال افتتاح گردید.

پایگاه اورژانس هوایی نیشابور یکی از استاندارترین پایگاه بیمارستانی شرق کشور می باشد و به دلیل قرار گرفتن نیشابور در مسیر زائرین امام رضا(ع)، حجم انبوه مسافرین و بروز حوادث جادّه ای متعدد، ضرورت استقرار پایگاه اورژانس هوایی در نیشابور احساس می شد که با همّت مسئولین دانشکده و شهرستان این موضوع به نتیجه رسید.

رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور با تشکّر از مسئولین سیاسی و اجرایی شهرستان اظهار داشت: در طی دو سال اخیر تلاش های بسیاری برای استقرار اورژانس هوایی در نیشابور شده است.

دکتر محسن عظیمی نژاد افزود: در اورژانس هوایی مهم ترین اقدام، کوتاه کردن زمان انتقال بیمار است که با این اقدام امیدواریم در خدمات رسانی به زائرین، مسافرین و مردم عزیز شهرستان های نیشابور و فیروزه گام های موثری برداریم.

انتهای خبر/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.