امروز ۲۸ ام اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۰ ق.ظ
معاون فنی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه از برگزاری کارگاه دو روزه 247 (طرح ملی ویژه درمانی سکته حاد قلبی) به منظور آموزش پرسنل شاغل در اورژانس 115 اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز اهواز،کارگاه دو روزه طرح ملی ویژه درمانی سکنه حاد قلبی (۲۴۷) در سالن مهارتهای بالینی دانشکده پزشکی برگزار شد.

معاون فنی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه از برگزاری کارگاه دو روزه ۲۴۷ (طرح ملی ویژه درمانی سکته حاد قلبی) به منظور آموزش پرسنل شاغل در اورژانس ۱۱۵ اهواز خبر داد.

عباس نبوره گفت: در راستای اجرای طرح ملی ۲۴۷(طرح ملی ویژه درمانی سکته حاد قلبی )کارگاهی دو روزه با موضوع آشنایی با ساختار و عملکرد قلب ،آشنایی با علایم و درمان سکته های قلبی و نحوه انتقال صحیح بیماران سکته های قلبی و اهمیت زمان در اثر بخشی درمان آن ،با همکاری گروه آموزشی قلب و اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری توسط واحد آموزش این مرکز برگزار شد.

نبوره افزود: از آنجایی که سکته حاد قلبی با توجه به عوارضی که دارد میتواند منجر به مرگ بیمار و یا نارسایی شدید قلبی شود بنابراین تشخیص و درمان سریع این بیماری اهمیت ویژه ای دارد لذا برگزاری کارگاههابی از این قبیل میتواند کمک موثری در تشخیص و درمان به موقع باشد و علاوه بر جلوگیری از بروز نارسایی قلبی،باعث بهبود کیفیت زندگی فرد و جلوگیری از مرگ بیمار و همچنین افزایش طول عمر وی گردد.

نبوره در پایان تصریح کرد:بیمارستان مجری طرح ۲۴۷ در دانشگاه ،در حال حاضر،بیمارستان امام خمینی میباشد که به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات به بیماران سکته حاد قلبی میباشد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.