امروز ۵ ام فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۳ ق.ظ
حضور پررنگ پرسنل اورژانس لرستان درمراسم نمازجمعه استان

به گزارش روابط عمومی وستاداطلاع رسانی سامان اورژانس کشوردرمرکزلرستان ،پرسنل اورژانس ۱۱۵ لرستان به مناسبت چهل وسومین سالروز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی در مراسم نمازجمعه استان حضوریافتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس لرستان روز جمعه ۲۳ شهریور ماه سال ۹۷ همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز چهل و سومین سال تاسیس اورژانس ۱۱۵ پرسنل اورژانس لرستان در نماز جمعه شرکت نموده و درتمامی شهرهای استان مسئولین اورژانس شهرستانهای استان در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه استان به تشریح تاریخچه و اقدامات سازمان اورژانس۱۱۵ در کشور پرداختند.
مسئولین اورژانس شهرستانها در این مراسم به اقدامات شاخص سازمان اورژانس کشور، از جمله حضور همگام با سایر سازمان های امدادی در اجرای برنامه های ملی و مذهبی نظیر نوروز، ارتحال حضرت امام خمینی(ره) ، چهارشنبه آخرسال ، زلزله کرمانشاه و اربعین حسینی(ع) و اجرای بسته های خدمتی تخصصی از جمله مدیریت درمان سکته های قلبی و مغزی اورژانس پیش بیمارستانی و … اشاره کرد.

لازم بذکر است همزمان با سراسر کشور پرسنل این مرکز در شهر های کوهدشت ، دورود ، سلسله ودلفان ، سپیددشت وازنا در نماز جمعه شهرهای خود حاضر شدند.

پرسنل ورژانس ۱۱۵ لرستان به منظور گرامیداشت این روز با برپایی ایستگاههای سلامت در شهرهای مختلف استان به نمازگزاران محترم خدمت رسانی کرده و ضمن ارائه خدمات کنترل فشار خون و قندخون و با توزیع پمفلت های آموزشی نمازگزاران را با خدمات اورژانس۱۱۵ آشنا نمودند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.