امروز ۴ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۰ ق.ظ

به گزارش « وب دا » رئیس سازمان اورژانس و مدیرحوادث دانشگاه به مناسبت ۲۶ شهریورماه « روز فوریت های پزشکی و اورژانس » و چهل و سومین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی ، ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی وبخش های اورژانس بیمارستان های دانشگاه بیان کرد : پرسنل اورژانس در سوانح و حوادث نخستین مواجهه را با مصدومان دارند و همواره با صبر و بردباری خدمات اولیه را که نقشی حیاتی در بهبود وضعیت حیاتی سانحه دیدگان دارد به آنان ارائه می دهند.
دکتر « تقی دولت آبادی » به بهبود وضعیت اورژانس با اجرای طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و گفت : با اجرای برنامه طرح تحول نظام سلامت از سال ۹۳ تاکنون ، تجهیزات اورژانس ۱۱۵ ارتقایافته ، زیرساخت ها بهسازی و استاندارد سازی شده و خدمات با کیفیت بیشتری ارائه و سطح رضایت مندی بیماران نیز افزایش یافته است.
وی در ادامه افزود :کاهش زمان رسیدن اورژانس به بالین بیمار ، کاهش زمان رساندن بیمار به مراکز درمانی و افزایش تعداد متخصصان طب اورژانس در مراکز اورژانس نیز از اهدافی است که در این طرح در نظر گرفته شده است.
این مسئول در پایان یادآورشد : در حال حاضر ۳۲ پایگاه ثابت شهری و جاده ای در استان بغیر از شهرستان اسفراین وجود دارد و ۱۹۰ نفر در بخش اورژانس پیش بیمارستانی فعالیت دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.