امروز ۴ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۰ ق.ظ
  • کد خبر: 9139
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۷ام مهر ۱۳۹۷
سرپرست سازمان اورژانس کشور در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت.

دکتر پیرحسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور به‌ مناسبت فرارسیدن هفتم مهر ماه روز آتش‌نشان و ایمنی در پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام دکتر کولیوند به شرح زیر است:

برادر عزیزم جناب آقای مهندس محمدعلی نجفی داوری دولت آبادی

رئیس محترم سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران

با سلام و احترام
حرکت در مسیر خدا و یاری رساندن به انسان‌ها به حق گام نهادن در مسیر الهی و جاده خلوص، صداقت و مردانگی است.
هفتم مهرماه بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان‌هایی بپردازیم که از جان و آسایش خود در راه حفظ جان و آسایش مردم عزیز می‌گذرند تا بتوانیم در امنیت زندگی کنیم. دلیرمردان زیادی در این مسیر و در راه عشق به هموطنان خود به شهادت رسیدند که نامشان همواره نه تنها در تاریخ سرزمین بلکه در دل همه مردم ایران زمین جاودان خواهد ماند.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی شما برادر ارجمند وسایر همکاران آتش نشانان خدوم و زحمتکش در شهرها و روستاهای کشورو این برخادمان همیشه آماده در حوزه آتش نشانی آن ایثارگرانی که ایمنی ، امنیت و آرامش جامعه امروزی مدیون زحمات بی منت آن هاست که با تکیه برهمت و تلاش و توان ایثارگری نیروهای غیرتمند و جان برکف، به شایستگی عهده دار این مسوولیت خطیر هستند. با تمام وجودم درود و سلام میفرستم.
امید است در سایه توجهات باریتعالی و بهره مندی از رهنمودهای رهبر عزیز و فرزانه یمان برای ساختن ایران آباد و آزاد در کنار هم ساعی باشیم. انشاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.