امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۱ ق.ظ
  • کد خبر: 9240
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۱۰ام مهر ۱۳۹۷
سرپرست اورژانس کشور با مسئولان مناطق اورژانس تهران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ دکتر پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور صبح امروز (سه شنبه) با حضور در مرکز اورژانس تهران با رئیس و مسئولان مناطق این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

کولیوند در این نشست صمیمانه گفت: ما در راس وزارتخانه شخصی را داریم به اسم دکتر هاشمی که کاملا جهادی و پرتلاش است که وقت را نمی شناسد و پیوسته در فکر خدمت رسانی به مردم است.

وی ادامه داد: همگان می دانند حضور دکتر هاشمی یک توان مضاعف را به مجموعه وزارت بهداشت داده که نتیجه آن بهره بردن بیش از پیش مردم از بخش سلامت است.

سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: سفرهای استانی وزیر بهداشت به خصوص در هفته های اخیر نشان می دهد که هیچ کس به اندازه ایشان فعال و به فکر هموطنان نیست.

کولیوند افزود: :مطالب منتشر شده در فضای مجازی دکتر هاشمی را نه دلخور و نه خسته می کند و ایشان همواره در تلاش مضاعف هستند، الگوی ما ایشان است و لذا در کار نه احساس خستگی و کمبود می کنیم و با تمام تلاش به پیش می رویم.

گفتنی است؛ در ادامه این دیدار مسئولان مناطق اورژانس تهران به بیان مشکلات پرداختند که دکتر کولیوند ضمن ارزیابی مشکلات دستورات لازم را صادر کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.