امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۰ ق.ظ
  • کد خبر: 9395
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۱۲ام مهر ۱۳۹۷
سرپرست سازمان اورژانس كشور در دومين همايش حوادث ترافيكي حضور پيدا كرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ صبح امروز (پنجشنبه) دکتر کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور در دومین همایش حوادث ترافیکی که با حضور سردار مهری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور برگزار شد ، حضور پیدا کرد.

دکتر کولیوند در این همایش گفت:ما باید بنا را بر پیشگیری حوادث بگذاریم چرا که یک حادثه ترافیکی هزینه های بسیاری به همراه دارد و خیلی از افراد در حوادث به طوری مصدوم می شوند که سالها به سختی زندگی می کنند.

سرپرست سازمان اورژانس کشور اظهار کرد: ما باید در راستای ارتقای سطح فرهنگی و آموزشی در مقابله با حوادث تلاش کنیم چرا که فرهنگ سازی و آموزش و رعایت قانون و مقررات تاثیر جدی در کاهش حوادث ترافیکی دارد.

دکتر کولیوند ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون حدود ۷ هزار نفر در حوادث یا جان خود را از دست دادند و یا تعداد زیادی نیزبه دلیل مصدومیت نمی توانند مثل گذشته زندگی کنند.

وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه باید در کنار هم وباهم در راستای ارتقاء کشور گام برداریم لذا همه نهادهای مسئول در مقابله با حوادث باید در کنار یکدیگر و با تلاش در راستای کاهش حوادث و تصادفات انجام وظیفه کنیم که خود نوعی جهاد است.

همچنین دراین همایش از خانواده شهدا و جانباختگان اورژانس تجلیل به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.