امروز ۴ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۱ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از 1 فوتی و ۶ مصدوم در محور یاسوج به اصفهان نرسیده به پلیس راه پل تنگ سریز در پی واژگونی پرایدخبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از ۱ فوتی و ۶ مصدوم در محور یاسوج به اصفهان نرسیده به پلیس راه پل تنگ سریز در پی واژگونی پرایدخبر داد.


به گزارش روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد جلال پور ان فرد، با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ و پنج دقیقه امشب جمعه ۱۳ مهر ماه ۹۷ به وقوع پیوست، گفت: یک فوتی و شش مصدوم در پی داشت.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: با اعلام این خبر بلافاصله ۳ دستگاه آمبولانس از نزدیکترین منطقه به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد: متاسفانه یک نفر قبل از رسیدن پرسنل در محل حادثه جان خود را از دست داده بود.
پوران فرد با بیان اینکه ۲ مصدوم توسط ماشین شخصی قبل از رسیدن اورژانس انتقال داده شده بودند افزود: ۴ مصدوم دیگر توسط اکیپ های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود : امروز نیز در جاده بابامیدان به یاسوج ۶ مصدوم در پی برخورد پراید با کامیون رخ داد که مصدوم توسط اکیپ آمبولانسهای اعزامی به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند
انتهای پیام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.