امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ ق.ظ
کارگاه توجیهی ((بسته خدمتی اورژانس هوایی)) با حضور مسئولین اورژانس 115 شهرستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و دانشکده های آبادان ،شوشتر و بهبهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز ،کارگاه توجیهی ((بسته خدمتی اورژانس هوایی)) با حضور مسئولین اورژانس ۱۱۵ شهرستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و دانشکده های آبادان ،شوشتر و بهبهان برگزار گردید.

 

در این کارگاه ۲ ساعته که در تاریخ ۱۸ مهرماه ۹۷ در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان  برگزار گردید آقای نبوره معاون فوریتهای پزشکی بر ضرورت استفاده از بالگردهای موجود در استان تاکید نمودند.

ایشان یادآوری نمودند که با دریافت نرم افزار موقعیت یاب  و انتشار آن در بین بهورزان و خانه های بهداشت نقاط دوردست و صعب العبور میتوان موقعیت حادثه را به صورت فنی و دقیق برای تیم پروازی مشخص و در کاهش زمان فرود بالگرد موثر واقع شد.

پس از آن آقای کیانی مدرس کارگاه بسته خدمتی یاد شده را تشریح و در پایان به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

انتظار میرود پس از کارگاه مذکور درخواست بالگرد برای مناطق صعب العبور تا ۱۰۰ درصد نسبت به درخواستهای کنونی افزایش یافته و شاهدکاهش  مرگ و میر در نقاط دوردست و صعب العبور باشیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.