امروز ۶ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۳۹ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق‌شدگی یک افغانی در رودخانه، زیر پل برین باشت و نیز از تصادف خودروی پژو ۴۰۵ با ایسوزو در شهرستان گچساران با پنج مصدوم خبر داد.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق‌شدگی یک افغانی در  رودخانه، زیر پل برین  باشت و نیز از تصادف خودروی پژو ۴۰۵ با ایسوزو در شهرستان گچساران با پنج مصدوم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی  سازمان اورژانس ۱۱۵ کشور مستقر در کهگیلویه و بویراحمد؛جلال پوران فرد با بیان اینکه این دو حادثه غرق شدگی و تصادف، در حوالی ساعت ۱۵ امروز پنجشنبه ۱۸ مهرماه سال جاری در منطقه باشت و گجساران به وقوع پیوست گفت: متاسفانه غرق شدگی افغانی ۲۸ ساله را به کام مرگ کشاند و چهار نفر از مصدومان خودروی پژو با ایسوزو نیز روانه بیمارستان شدند.
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد : با اعلام این خبر ها به مرکز دیسپچ گچساران بلافاصله اکیپهای اورژانس۱۱۵ باشت و گچساران به محلهای حادثه اعزام شدند.
پوران فرد با بیان اینکه فرد غرق شده یک افغانی ۲۸ ساله بود که دررودخانه زیر پل برین باشت غرق شده بود ادامه داد: متأسفانه زمان رسیدن اورژانس هیچگونه علایم حیاتی نداشت و علیرغم تلاش تکنسین‌های اورژانس جهت احیا بی نتیجه ماند.

ردیس حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کر: ۵ مصدوم حادثه پژو ۴۰۵ با ایسوزو در سراب ننیز گچساران، یک مصدوم در محل حادثه درمان سرپایی و ۴ مصدوم دیگر توسط اورژانس بعداز اقدامات پزشکی اولیه به ییمارستان شهید رجایی گچساران انتقال داده شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.