امروز ۳۰ ام خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۱۳ ب.ظ
  • کد خبر: 9943
  • گروه : گوناگون
  • تاریخ انتشار: ۲۲ام مهر ۱۳۹۷
دكتر كوليوند در ديدار صميمانه با پرسنل اورژانس قم از نزديك در جريان مشكلات و خواسته پرسنل و تكنسين هاي اورژانس قم قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ در حاشیه دیدار سرپرست اورژانس کشور با مراجع تقلید؛ دکتر کولیوند به همراه معاونان اورژانس کشور اورژانس تهران و قم  با پرسنل اورژانس ۱۱۵ قم و ریاست دانشگاه علوم پزشکی دیدار کرد و گفت: در بحث کمبود نیرو قطعا با مطرح کردن موضوع به ریاست دانشگاه ، می توان مشکل را از طریق دانشگاه علوم پزشکی حل شود.

سرپرست سازمان اورژانس کشور ادامه داد: در بحث کارانه بخشی به ستاد مربوط می شود . با جلسات مفیدی که با معاون درمان وزارت بهداشت داشتیم بزودی حل می شود.

دکتر کولیوند افزود: با توجه به نتیجه جلسات برگزار شده با دکتر صدرالسادات و گل مکانی بزودی دستورالعمل جدیدی به دانشگاهها ابلاغ خواهد شد که بهره وری پرسنل به طور کشوری برای همه نیروهای اورژانس اجرا خواهد شد.

وی اظهار کرد:باید آمبولانسهای فرسوده قم بازسازی شود و به چرخه عملیات بازگردد و هزینه بازسازی آمبولانسها توسط سازمان اورژانس پرداخت می شود.

دکتر کولیوند گفت: ما به آموزشهای مستمر نیاز داریم تا مهارت های پرسنل را افزایش دهیم و ما علاوه بر آموزش و ارتقای سطح دانش خود باید آموزشهای همگانی را نیز گسترش دهیم تا مردم با شرایط فوریت های پزشکی آشنا شوند.

وی اظهار داشتند: معاونین حقوقی دانشگاهها باید به اورژانس کمک کنند تا برخورد جدی با متخلفان  صورت پذیرد و ما از هیچ متخلفی نخواهیم گذشت.

سرپرست سازمان اورژانس :یکی از کارهای مهم اورژانس پیشگیری است و در مسائل مختلف باید از پیش مطالعه و کارشناسی صورت پذیرد.

دکتر پیر حسین کولیوند یادآور شد: طبق اساسنامه سازمان اورژانس رییس اورژانس می تواند در جلسات هیات رییسه دانشگاهها حضور پیدا کند و به بیان مشکلات و موضوعات بپردازد.

وی در پایان گفت: وزارت بهداشت باعث بروز‌ تصادف نیست اما هزینه های زیادی در بر دارد که با پیشگیری می توان از میزان این هزینه ها کم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.