امروز ۳ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳ ق.ظ
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تصادفات ۴۸ ساعت گذشته و مصدوم شدن 67 نفر در استان خبر داد.
image_print

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تصادفات ۴۸ ساعت گذشته و مصدوم شدن ۶۷ نفر در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی  سازمان اورژانس کشور مستقر در مرکز استان جلال پوران فردافزود: ۴۶ فقره تصادف در دو روز گذشته در استان اتفاق افتاده است که ۶۷مصدوم در پی داشته است.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به اینکه در دو روز گذشته در استان ۳۱ فقره تصادف شهری و ۱۵ فقره تصادف جاده ای در استان رخ داده است عنوان کرد: ۴۲ مصدوم در حوزه شهر و ۲۵ مصدوم در حوزه جاده توسط اکیپهای اورژانس ۱۱۵ در سراسر استان خدمات‌رسانی شده‌اند
وی نیز ادامه داد: از تعداد مصدومان خدمات رسانی شده ۱۳ مصدوم در محل حادثه درمان سرپایی و ۴۴ مصدوم به بیمارستانهای در سطح استان انتقال داده شدند.
پورانفرد با بیان اینکه بارش رحمت الهی در بامداد امروز شروع به باریدن کرد افزود: خدا را شاکریم تا این ساعت در حوزه استان حادثه حادی به وقوع نپیوسته است.
وی نیز ادامه داد : در گزارشات رسیده تا این ساعت از اول بارش باران امروز دو فقره تصادف در سطح استان رخ داده است که ۲ مصدوم در پی داشتند
مدیر حوادث دانشگاه عنوان کرد : تصادف امروز یکی در ۵ کیلومتری شلالدان باشت با واژگونی ال نود با ۱مصدوم و تصادف دیگری در کاکان با واژگونی پیکان و مصدوم شدن ۱ نفر به مرکز دیسپچ گزارش گردید
پوران فرد با بیان اینکه مردم عزیز از سفرهای غیر ضروری در روزهایی که هوا بارانیست و لغزندگی جاده ها زیاد است پرهیز نمایند افزود: به رانندگان توصیه می شود که فاصله خودرو با خودروی دیگر را رعایت نمایند و از سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا انشالله اتفاقی پیش نیاید.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.