امروز ۲۰ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۳ ب.ظ
رئیس سازمان اورژانس کشور سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه کن بود.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز جمعه ۲۱ دی ۹۷ دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور به همراه دکتر صابریان رئیس اورژانس تهران و جمعی از پرسنل اورژانس پس از حضور بر سر مزار شهدای انقلاب اسلامی و گرامی داشت مقام شاخص شهدا در مراسم نماز عبادی و سیاسی جمعه مصلی کن حضور پیدا کرد.

گفتنی است؛ دکتر کولیوند سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه کن بود.

 

سخنرانی دکتر کولیوند در پیش از خطبه های نماز عبادی – سیاسی جمعه در مصلی کن

دکتر کولیوند با اشاره به کاهش زمان رسیدن بر بالین بیمار در تهران گفت: متوسط زمان رسیدن اورژانس بر بالین بیمار در تهران ٣٨ دقیقه بود که برای کاهش این زمان اقدام به افزایش تعداد پایگاه ها و اضافه کردن موتورلانس ها به چرخه مأموریت نمودیم.
رئیس سازمان اورژانس افزود: در کل کشور ٣٣٠ دستگاه موتورلانس مجهز در حال انجام مأموریت هستند که از این تعداد ٢۵٠ دستگاه در تهران فعالیت می کنند که زمان رسیدن بر بالین بیمار را به ١٠ دقیقه کاهش داده و ما در تلاش هستیم همین زمان را نیز کاهش دهیم تا خدمات بهتری به بیماران بدهیم .
دکتر کولیوند گفت: تهران تنها شهر در دنیا است که ٢۵٠ دستگاه موتورلانس در آن انجام مأموریت میکنند و از شروع فعالیت موتورلانس ها تا کنون بیش از ٣٠٠ هزار مأموریت انجام دادند.

دکتر کولیوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه در مصلی کن به خدمات رسانی اورژانس در زلزله کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: ما با تجربه از ٨ سال دفاع مقدس توانستیم در امداد رسانی به مصدومان در زلزله کرمانشاه بهتر عمل کنیم و هیچکدام از پزشکان و پرسنل ما احساس خستگی نکردند و توانستند خیلی از مصدومان را نجات دهند.

دکتر کولیوند اظهار داشت: ١٠٠ پیوند عضو موفقیت آمیز در کرمانشاه انجام شد و هیچگونه بیماری واگیر دار نداشتیم و تعداد ۴٠٠ نفر از مصدومان را برای ادامه روند درمان به تهران انتقال دادیم که هیچکدام عارضه دار نشدند و توانستیم رضایتمندی مردم آسیب دیده را حلب کنیم.
رئیس اورژانس کشور به بازسازی بیمارستان ها و پایگاه ها پس از زلزله اشاره کرد و گفت: ما توانستیم با کمک مردم عزیز و خیر تمامی پایگاه ها و بیمارستان هایی که در زلزله کرمانشاه آسیب دیدند را بازسازی کنیم.

دکتر کولیوند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه از تحولات اورژانس در سال های اخیر گفت: اورژانس با اجرای طرح های ٢۴٧ و ٧٢۴ خیلی از بیماران را که دچار عارضه قلبی و مغزی شدند را در سریع ترین زمان نجات دهد و از مشکلات احتمالی برای بیماران جلوگیری شود.

 

 

 

 

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.