امروز ۲۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۵ ق.ظ
به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز استان چهارمحال و بختیاری؛رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امداد رسانی بالگرد چهارمحال و بختیاری به خانم 33 ساله در مناطق دوردست بازفت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی اورژانس کشور در مرکز استان چهارمحال و بختیاری؛رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از امداد رسانی بالگرد چهارمحال و بختیاری به خانم ۳۳ ساله در مناطق دوردست بازفت خبر داد.

فرامرز شاهین گفت روز جمعه ۱۲ بهمن۹۷ طی تماس تلفنی با مرکز هدایت عملیات دانشگاه (EOC) اعلام شد که خانم ۳۳ ساله اهل روستای هردان گزستان بازفت دچار شکستگی پا شده است و به دلیل عدم دسترسی زمینی به بیمار با اورژانس هوایی هماهنگی لازم به عمل آمد و بالگرد اورژانس۱۱۵ به سمت محل پرواز کرد ,ولی به دلیل نامساعد بودن وضعیت جوی قادر به ادامه پرواز نشد و به آشیانه بازگشت.

شاهین اضافه کرد روز شنبه دوباره بالگرد اورژانس به محل اعزام شد و  کارشناسان اورژانس هوایی بر بالین بیمار حاضر شدند و اقدامات درمانی و ثابت سازی اندام را انجام دادند و مصدوم را به فرودگاه شهرکرد منتقل شد  و از آنجا با یک دستگاه آمبولانس اورژانس۱۱۵ به بیمارستان کاشانی منتقل کردند.

انتهای پیام/.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.