امروز ۲۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰ ق.ظ
 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 55 فقره تصادف ظرف 48 ساعت گذشته در جاده های استان، 102 مصدوم بر جا گذاشت
image_print

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۵ فقره تصادف ظرف ۴۸ ساعت گذشته در جاده های استان، ۱۰۲ مصدوم بر جا گذاشت.
به گزارش روابط عمومی وسازمان اورژانس کشور مستقر در کهگیلویه و بویراحمد،جلا پوران فرد روز سه شنبه۲۳ بهمن ۹۷ اظهار داشت: با دریافت گزارش این تصادفات، آمبولانس‌های اورژانس به محل‌های حادثه اعزام شدند و خدمات اورژانسی ارائه کردند.
پوران فرد بیان کرد: ۶۴مصدوم این تصادفات به بیمارستان منتقل و ۲۰ مصدوم توسط پرسنل اورژانس در محل حادثه سرپایی مداوا شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از انجام ۱۴۴ ماموریت حوادث مختلف این استان در شبانه روز گذشته خبر داد.
وی بدون اشاره به آمار تعداد مصدومان حوادث امدادرسانی شده این مدت در استان از تلاش پرسنل خدوم این مرکز که در شرایط بد جوی باران و برف حادثه دیدگان را امدادرسانی کردند قدردانی کرد.
پوران فرد همچنین از وقوع یک فقره آتش سوزی همزمان با نیمه شب گذشته در یک ساختمان چندطبقه در شهر یاسوج خبر داد.
وی ابراز داشت: در این حادثه ۹ نفر دچار مسمومیت با منواکسید کربن شدند.
پوران فرد گفت: یکی از حادثه دیدگان این آتش سوزی به بیمارستان منتقل و بقیه در محل حادثه درمان شدند.
کهگیلویه و بویراحمد حدود ۶ هزار کیلومتر راه اعم از بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی دارد که از این میزان ۱۴۲ کیلومتر بزرگراه، ۵۰۵ کیلومتر راه اصلی، یک هزار و ۲۳۸ کیلومتر راه فرعی و مابقی نیز روستایی است.
این استان بیش از ۴۰ گردنه خطرناک و حدود ۱۵۰۰ کیلومتر نقاط حادثه خیز دارد.
حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.