امروز ۱۱ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۳ ب.ظ
تشکیل جلسه هماهنگی جهت آمادگی برای چهارشنبه آخر سال، تعطیلات نوروزی و کاروانهای راهیان نور با حضور ریاست مرکز ،معاونت مرکز ومسئولین فوریتهای پزشکی شهرستاهای زیر مجموعه
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز،در تاریخ ۲۹ بهمن ماه جلسه هماهنگی جهت پوشش درمانی و خدمات دهی به کاروانهای راهیان نور، پوشش مراسم چهارشنبه سوری و آمادگی کامل جهت فرا رسیدن سال جدید و تعطیلات نوروزی با حضور ریاست مرکز،معاونت مرکز، مدیران واحدهای ستادی و عملیاتی ومسئولین مراکز فوریتهای پزشکی شهرستانهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز ساعت ۹ صبح در سالن آموزش مرکز برگزار گردید.

 

جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی  شروع در ابتدای جلسه دکتر شهیار میرخشتی مدیر مرکز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین هدف از جلسه را آمادگی و آماده باش کامل به کلیه پایگاهها و پرسنل جهت فرا رسیدن چهارشنبه سوری، تعطیلات نوروزی و همچنین ورود میلیونی کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی بر شمردند .

دکتر میرخشتی افزود: امسال با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین بارشهای خوبی که داشتیم  استان خوزستان یکی از مناطق شلوغ و پر تردد در کل کشور میباشد  که باید  با آمادگی و آماده باش کامل به همه نیروها تمامی تلاش خود را برای خدمات رسانی به هموطنان داشته باشیم و سعی شود بهترین عملکرد را در این خصوص داشته باشیم .

ایشان در ادامه از تمامی پرسنل و مسئولین خواستندتمامی تلاش خود را جهت نگهداری صحیح از آمبولانسها و تجهیزات پزشکی  با توجه به شرایط موجود  داشته باشند .

در ادامه مهندس نبوره معاونت مرکز ضمن بر شمردن نکاتی در خصوص ،استقرار آمبولانسها  درچهارشنبه آخر سال در مکانهایی که خطر ساز نباشند و استقرار در  جاده ها و نقاط پرتردد در ایام پایانی سال و تعطیلات نوروزی ،استقرار کدها در جلوی پایگاههای جاده ای وبرخورد صحیح با بیماران نکاتی را بر شمردند.

در ادامه نیز  هر کدام از مسئولین واحدهای ستادی ومسِئولین شهرستانی در خصوص مسائل و مشکلات واحد خود سولاتی را مطرح کردند که به سوالات آنها پاسخ داده شد و قول به  رفع مشکلات آنها نیز داده شد.

در پایان  لوح تقدیری به رسم یادبود به هریک از مسئولین مراکز فوریتهای پزشکی شهرستانها تقدیم گردید تا از تلاش شبانه روزی آنها در راستای سلامت مردم تلاش میکنند.

 

 

 

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.