امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۷ ق.ظ
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از واژگونی دو پراید با سیزده مصدوم و نجات بیمار با کاهش سطح هوشیاری و قندخونی در منطقه لوداب یاسوج خبرداد.
image_print

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی از واژگونی دو پراید با سیزده مصدوم و نجات بیمار با کاهش سطح هوشیاری و قندخونی در منطقه لوداب یاسوج خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس استان جلال‌پور ان فرد با بیان اینکه این دو واژگونی امروز پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه ۹۷ صورت گرفت افزود: در مجموع ۱۳ مصدوم در پی داشت.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی عنوان کرد: گزارش اولیه مبنی بر واژگونی پراید در محور یاسوج به بابامیدان سرگچینه و مصدوم شدن ۷ نفر به به مرکز eoc یا مدیریت بحران دانشگاه گزارش شد.و گزارش دوم نیز ساعتی بعد از سانحه‌ی اول مبنی بر واژگونی پراید دیگر و مصدوم شدن ۶ نفر نیز گزارش شد.
پوران فرد در تشریح هر دو واژگونی گفت: واژگونی اول در دو راهی سرگچینه با ۷ مصدوم که یک مصدوم در محل مداوای سرپایی و ۶ مصدوم دیگر توسط اکیپهای اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد.
وی نیز ابراز کرد: واژگونی دوم در روستای سرتنگ گزارش شد که بلافاصله اورژانس به محل اعزام شد .
وی نیز ادامه داد: ۶ مصدوم این حادثه بعداز درمان اولیه در محل ۴ مصدوم توسط اکیپ‌های اورژانس و ۲ مصدوم توسط هلال احمر به بیمارستان انتقال داده شدند.
مدیر مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی نیز از نجات جان بیماری که به علت افت قند خون و کاهش سطح هوشیاری شده بود خبر داد و افزود این بیمار امروز ۲۳ اسفند در لوداب به مرکز EOC گزارش شد که بلافاصله به علت نیاز مبرم به خدمات پزشکی اورژانس هوایی  یاسوج به منطقه لوداب اعزام و بعد از ارائه خدمات پزشکی او را به بیمارستان امام سجاد یاسوج انتقال دادند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.