امروز ۲۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸ ق.ظ
ارائه خدمات درمانی به مردم سیل زده دریسیه و دارخوین توسط فوریت های پزشکی آبادان انجام شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان: شهرام مقام ریاست فوریت های پزشکی آبادان از ارائه خدمات درمانی توسط پرسنل داوطلب فوریت های پزشکی آبادان در چند روز اخیر به مناطق سیل زده دریسیه و دارخوین آبادان خبر داد.

مقام گفت: با توجه به شرایط جوی و بحرانی که از اوایل ایام عید شروع شده است؛ شرایط لازم اورژانس آبادان، خرمشهر وشادگان جهت آمادگی کامل از لحاظ نیرو و آمبولانس، اتوبوس آمبولانس و همچنین دارو و تجهیزات  لازم برای ارائه خدمات درمانی با هماهنگی دانشکده علوم پزشکی آبادان انجام گرفت.

مقام در ادامه افزود: در حال حاضر با توجه به تخلیه شدن چندین روستای سیل زده و اسکان دادن موقت؛ آنها نیازمند اقدامات بهداشتی و درمانی هستند؛ با توجه استقرار اتوبوس آمبولانس در این اسکان ها و حضور داوطلبی نیرو های اورژانس و بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان که از لحاظ درمان و بهداشت مورد حمایت قرار گرفتند.

مقام در پایان گفت: با توجه به دبی رودخانه کارون و و احتمال سیل طبق گزارشات هواشناسی در روزهای آینده و جاری شدن رودخانه ها به سمت خوزستان، پرسنل فوریت های پزشکی آبادان، خرمشهر و شادگان آمادگی کامل جهت ارائه خدمات درمانی به مردم سیل زده را دارد.

 

 

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.