امروز ۲۸ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۹ ق.ظ
8657ماموریت از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی توسط اورژانس ۱۱۵ استان مازندران انجام شد.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشوردر مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران،

از شروع طرح امداد نوروزی از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین ۸۶۵۷ ماموریت توسط نیروهای عملیاتی اورژانس مازندران انجام شده است که از این تعداد۶۵۲۱مورد ماموریت غیر تصادفی و ۲۱۳۶مورد ماموریت تصادفی بود.لازم به ذکر است تعداد ماموریتهای تصادفی نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.بیشترین آمار بیماران غیر تصادفی مربوط به بیماران قلبی و تنفسی بود. ۴۷۵۳نفر توسط اورژانس، جهت انجام درمانهای تخصصی به بیمارستانها منتقل شدند.
همچنین در این ایام ۶۸مورد مسمومیت با مونوکسید کربن و ۳ نفر فوتی داشتیم.
در ۲۱ایستگاه سلامت نوروزی که توسط اورژانس مازندران برپا شده بود۱۲۰۶۷ نفر مراجعه کردند و از خدمات درمانی این کمپها بهره مند شدند در حالیکه مراجعین به کمپهای سلامت درمدت مشابه سال گذشته تعداد۲۸۴۱ بود.
👁براساس همین گزارش در واحد mcmc (ستاد هدایت درمان )تعداد ۳۷۷مورد در خواست اعزام از بیمارستانها به این سامانه اعلام شد که ۳۲۲ مورد با موفقیت انجام شد.
🎧در یک مرکز ارتباطات و ۳ مرکز پیام در سطح استان تعدادتقریبی ۸۲۰۰۰ تماس ورودی و خروجی داشتیم که شامل مشاوره های پزشکی،ماموریتهای اعزامی ،راهنمایی مسافرین،مشاوره های دارویی ،راهنماییهای آدرسهای مراکز درمانی به مسافرین،پیگیری مفقودین و گمشده ها و بیماران منتقل شده به مراکز درمانی بود.

 

انتهای پیام//

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.