امروز ۲۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵ ق.ظ
کودک ۲ ساله‌ای که دچار ایست کامل قلبی تنفسی شده بود، با تلاش تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ اصفهان، پس از انجام عملیات احیا، به زندگی دوباره بازگشت
image_print

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اصفهان، در ساعت ۱۴:۲۴ دوشنبه ۱۹ فروردین ماه ۹۸، در تماسی با اتاق فرمان ۱۱۵ اصفهان اعلام شد که دختر بچه ۲ ساله ای بدنبال سقوط در کانال آب دچارکاهش هوشیاری شده است بلافاصله بطور همزمان دو آمبولانس از نزدیکترین پایگاههای شهر اصفهان بر بالین این کودک اعزام شدند که در کمترین زمان ممکن بر بالین این بیمار رسیدند.

عباس عابدی مسئول روابط عمومی اورژانس، افزود: تکنسین‌های اورژانس، پس از حضور بر بالین بیمار و کنترل علائم حیاتی وی، به سرعت عملیات احیای قلبی ریوی را بر روی او انجام دادند و پس از حدود ۴۰ دقیقه تلاش، موفق شدند علائم حیاتی این کودک را بازگردانند.

وی افزود: این بیمار که جانی دوباره پیدا کرده بود، پس از بازگشت ضربان نبض و تنفس، برای ادامه مراحل درمان، توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان حضرت عیسی بن مریم(ع) اصفهان منتقل شد.

گفتنی است آقایان احسان زینلی و پرویز باصری تکنسین های حاضر آمبولانس ۲۱۶۳ و آقایان مجتبی قاسمی و مهدی صانعی تکنسین های کد کمکی ۲۲۰۳ در این عملیات احیا موفق بودند.

لازم به ذکر است سه مصدوم دیگر این حادثه با آمبولانس ۲۲۰۳ به بیمارستان عیسی بن مریم(ع) منتقل شدند.

انتهای پیام/

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.