امروز ۲۲ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴ ق.ظ
رئیس اورژانس 115 کهگیلویه وبویراحمد از زایمان موفق خانم 28 ساله گچسارانی توسط تکسین های اورژانس پایگاه شهری گچساران خبرداد.
image_print

رئیس اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه وبویراحمد از زایمان موفق خانم ۲۸ ساله گچسارانی توسط تکسین های اورژانس پایگاه شهری گچساران خبرداد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان اورژانس کشور در مرکزاستان کهگیلویه وبویراحمد؛ جلال پوران فرد بابیان اینکه این ماموریت زایمانی در ساعت ۴ و۴۰ دقیقه بامداد امروز جمعه ۲۳ فروردین ۹۸ به مرکز دیسپچ گچساران گزارش شدافزود: این خانم ۲۸ ساله سومین فرزند خود را توسط تکنسین های اورژانس بدنیا آورد.

رئیس اورژانس۱۱۵ استان بابیان اینکه این خانم از روستای باباکلان  در حین انتقال با خودروی شخصی به سمت گچساران  در حرکت بود که در میانه راه بر روی سدچمشیر چند نوزاد عجول اجازه مادر را تا بیمارستان نداد و چند دقیقه قبل از حضور پرسنل مراحل  زایمان انجام  گرفته بود و نوزاد چشم به دنیا گشوده بود

پوران فرد تصریح کرد : به محض رسیدن پرسنل  اقدامات  از جمله کلمپ بند ناف،گرم سازی نوزاد ودرمان حمایتی جهت مادر و نوزاد  انجام شد و مادر و نوزاد هر دو به صورت کاملا آگاه و هوشیار و سالم به بیمارستان بی بی حکیمه بخش زایشگاه تحویل داده شدند.

وی نیز از زحمات دو تکنسین  بنام  آقایان آموس و عزیزی از  اقدامات سریع در امدادرسانی به این مادر روستای باباکلان گچساران تقدیر و تشکر بعمل آورد و افزوذ: سالانه بیش از ۷۰مورد زنان زایمانی توسط اورژانس ۱۱۵ در استان کهگیلویه وبویراحمدامدادرسانی میشود که یکی از خدمات ارزنده اورژانس به مردم و هموطنان گرامی  در نطام جمهوری اسلامی است.

 

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.