امروز ۳۰ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۵ ب.ظ
مدیر مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حوادث رانندگی در این استان از ابتدای سال جاری تاکنون 14 کشته بر جا گذاشته است.
image_print

مدیر مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حوادث رانندگی در این استان از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ کشته بر جا گذاشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور مستقر در کهگیلویه وبویراحمد:جلال پوران فرد روز چهارشنبه ۴اردیبهشت ۹۸ اضهار  داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون به سبب بارش های پی در پی باران و به تبع آن لغزندگی جاده ها و همچنین رعایت نکردن سرعت مطمئنه از سوی رانندگان، ۶۶۷ مورد ماموریت تصادف در کهگیلویه و بویراحمد پوشش داده شده است.
وی افزود: تعداد کشته های ناشی از حوادث رانندگی درون و برون شهری استان در ماه نخست سال جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به طور چشمگیر روند صعودی داشته است.
پوران فرد بیان کرد: کشته های رانندگی امسال با ۱۴ کشته و یک هزار و ۱۹۰ مصدوم حدود ۳۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
وی عنوان کرد: از مجموع تصادفات کهگیلویه و بویراحمد ۵۰۹ نفر در تصادفات شهری و ۶۸۱ نفر در جاده های استان دچار مصدومیت شدند.
مدیر مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: در مجموع سه هزار و ۳۵۴ ماموریت توسط نیروهای اورژانس در این ۳۳ روز نخست امسال انجام شده که ۶۶۷ مورد مربوط به تصادفات بوده است

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.