امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۷ ق.ظ
به مناسبت روز روابط عمومی ، مسئول روابط عمومی سازمان اورژانس کشور ضمن تبریک روز روابط عمومی گزارشی از عملكرد روبط عمومى اعلام کرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی اورژانس کشور به مناسبت فرارسیدن روز روابط عمومی محمد کرم درآبادی مسئول روابط عمومی سازمان اورژانس کشور ضمن تبریک این روز گزارشی به شرح زیر اعلام کرد.

بی شک اورژانس ۱۱۵ کشور که به عنوان یکی از اصلی ترین سازمان های خدمت رسان در صف نخست خدمت رسانی به مردم است هیچ گاه مشمول تعطیلی و ساعت کاری نبوده و نیست که مستندسازی و اطلاع رسانیه زحمات بی بدلیل خانواده بزرگ اورژانس در ماموریت های خطیر از جمله بحرانها و حوادث باعث گردیده تیم روابط عمومی سازمان اورژانس بی وقفه و فارغ از زمانهای اداری بصورت ۲۴ ساعته  در پی ارتباط مستمر با سایر رسانه ها و اطلاع رسانی به موقع به هموطنان و آموزش و آگاهی سازی ایشان فعالیت نماید و صحت،دقت و سرعت را شالوده کار خود قرار دهد.

در راستای اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی و آموزش همگانی و ارتباط گسترده با رسانه ها که از دستورات اکید و پیوسته ریاست محترم اورژانس کشور است،  روابط عمومی سازمان اورژانس مفتخر است علاوه بر حضور فعال در کلیه شبکه های مجازی ، به صفحه رسمی سازمان اورژانس کشور در اینستاگرام می توان اشاره کرد که دارای بیش از ۵۷ هزار دنبال کننده حقیقی است و مدام در حال ارتباط دو طرفه است موضوعی که یکی از صدها وجه تمایز سازمان اورژانس کشور در بین سایر سازمانهای خدمات رسان دولتیست.

از دیگر فعالیت های قابل توجه در حوزه اطلاع رسانی علاوه بر بروزرسانی مداوم سایت اورژانس کشور می توان به تشکیل زنجیره مویرگی روابط عمومی های مراکز اورژانس اشاره کرد که این ارتباط باعث سرعت بخشی در اطلاع رسانی است که ثمره آن بر روی پایگاه اطلاع رسانی رسمی سازمان اورژانس کشور جهت بهره گیری مردم و رسانه ها بصورت ۲۴ ساعته  بارگزاری می شود.

تشکیل تیم مستندسازی واکنش سریع در روابط عمومی اورژانس و حضور مدام در تمامیه بحرانها و حوادث کشوری بخش دیگری ازفعالیت تیم روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ است که تا کنون بیش از ۱۰۰ ساعت تولید محتوای مستند و گزارشهای خبری با استانداردهای بین المللی تنها در عرض ۲ سال به ارمغان آورده است که بسیاری از سایر رسانه ها بازپخش شده است.

تولید مداوم بخش خبری ۱۱۵ ثانیه بصورت هفتگی به مدت یکسال و پخش از شبکه سه سیما از دیگر دسترنج های تیم روابط عمومی است.

تولید و چاپ ماهنامه ستاره حیات از دیگر دستاوردهای روابط عمومی سازمان اورژانس است که مطابق با استانداردهای روز تولید و منتشر خواهد شد و به طور رایگان در اختیار علاقمندان به حوزه اورژانس قرار خوهد گرفت .

نکته قابل تامل اینست که تمام تلاش تیم روابط عمومی اورژانس به تصویر کشیدن زحمات فرشتگان سفید پوش اورژانس که لحظه لحظه در تکاپو برای حفظ سلامت هموطنان است خواهد بود و آگاهی بخشی به هموطنان و اطلاع رسانی به موقع تنها دغدغه مان است.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.