امروز ۱۶ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۵ ق.ظ
ems115-ilam
جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با محوریت برنامه ریزی ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائرین با حضور کلیه دستگاه های همکار و درگیر استانی در مدیریت کنگره عظیم اربعین حسینی در محل سالن کنفرانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه ایلام ( دبیرخانه مرکزی کمیته بهداشت و درمان اربعین) به ریاست ، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و رئیس کمیته بهداشت و درمان برگزار گردید.
image_print

۹۸/۳/۷ —– به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز ایلام: جلسه کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی با محوریت برنامه ریزی ارائه خدمات بهداشتی درمانی به زائرین با حضور کلیه دستگاه های همکار و درگیر استانی در مدیریت کنگره عظیم اربعین حسینی در محل سالن کنفرانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه ایلام ( دبیرخانه مرکزی کمیته بهداشت و درمان اربعین) به ریاست ، رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و رئیس کمیته بهداشت و درمان برگزار گردید.

📌 در این دیدار ضمن مروری بر ارائه خدمات در سنوات گذشته و تشکر از همکاری و زحمات اعضا کمیته اشاره نمودند امسال با توجه به لغو هزینه ویزا تردد حداقل ۴ میلیون نفر مد نظر اعضا قرار گیرد. همچنین اعضا آمادگی لازم جهت بازگشایی احتمالی مرز چیلات شهرستان دهلران را نیز مد نظر قرار دهند.

📌 در این جلسه جناب آقای دکتر علیمرادی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان بعنوان نماینده تام الاختیار رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین همانند سال گذشته منصوب گردید. در ادامه سایر اعضا نقطه نظرات و دیدگاه های خود را بیان نمودند.

📌 پس از پایان جلسه برون بخشی کمیته بهداشت و درمان، جلسه تخصصی با محوریت دانشگاه علوم پزشکی با حضور ریاست محترم دانشگاه ، معاونین ، مدیریت حراست و ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی برگزار گردید. در این جلسه معاونت های درگیر از جمله بهداشت ، درمان ، توسعه ، غذا و دارو ، آموزش ، فوریت های پزشکی و سایر اعضا مشکلات و چالش های پیش رو را اعلام و برنامه عملیاتی حوزه خود را نیز گزارش دادند.
در پایان ریاست محترم دانشگاه مجددا از تمامی معاونت ها و اعضا خواستند که با تمام توان آماده ارائه خدمات سلامت به زائرین به بهترین نحو ممکن باشند.

ems115-ilamانتهای خبر/.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.