امروز ۱۶ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۷ ق.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از استقرار و همراهی 20 دستگاه  آمبولانس در استان برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.
image_print

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از استقرار و همراهی ۲۰ دستگاه  آمبولانس برای راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان اورژانس کشور در زنجان، دکتر اصغر جعفری روحی ضمن دعوت از اقشار مختلف به حضور پُرشوردر مراسم راهپیمایی روز قدس  و آخرین جمعه ماه ضیافت الهی بیان کرد: اورژانس زنجان امسال نیز همانند سال‌های گذشته در روز جهانی قدس با تمام توان آماده ارایه خدمات به هم‌وطنان است و در همین راستا علاوه بر آماده باش تمامی پایگاه های شهری و جاده ای، ۲۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای راهپیمایی روز جهانی قدس در نظر گرفته شده است و ۴۰ نفر از کارکنان اورژانس نیز به ارایه خدمات خواهند پرداخت.

 

وی با اشاره به اینکه چهار دستگاه آمبولانس جهت پوشش راهپیمایی روز قدس به شهر زنجان اختصاص دارد، تصریح کرد: سه دستگاه از این آمبولانس‌ها در چهارراه اول تا سوم کوچه‌مشکی و یک دستگاه آمبولانس نیز در میدان قائم مستقر خواهد شد تا در صورت نیاز به ارایه خدمات اورژانسی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن این خدمات ارایه شود. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در درب ورودی مصلی نمازجمعه زنجان مستقر خواهد شد.

 

رئیس اورژانس ۱۱۵ استان اظهار کرد: استقرار آمبولانس‌ها از ساعت ۱۰ صبح تا زمانی که اجتماع مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس ادامه داشته باشد، خواهد بود و با توجه به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از مراجعین به اتوبوس آمبولانس در راهپیمایی و مراسم نماز جمعه سنجش میزان فشار خون بعمل خواهد آمد.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان خاطرنشان کرد: تعداد ۱۶ دستگاه  آمبولانس نیز در شهرستان ها و شهرهای استان مراسم راهپیمایی روز قدس را پوشش داده و به ارایه خدمات پزشکی خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.