امروز ۱۶ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۵۷ ق.ظ
با ۱۳دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و با ۴۰ پرسنل حضور خواهد داشت.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز بابل :آمادگی کامل اورژانس ۱۱۵ بابل جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس

 

❇️ به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس بابل؛ دکتر لعلی رئیس سازمان اورژانس بابل از حضور وآمادگی نیروهای این سازمان برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس خبر داد.

♦️ رییس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بابل از اعلام آمادگی نیرو‌های خود برای ارائه خدمات فوریتهای پزشکی به شهروندان در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

♦️دکتر لعلی افزودافزود:سازمان اورژانس همچون سال‌ های گذشته در کنار سایر ارگان ها، با مجموعه‌ ای از ناوگان‌ های آمبولانس‌ های خود، برای خدمت رسانی به ملت همیشه در صحنه و اجرای هرچه باشکوه‌ تر این مراسم که ۷ شهر از شهرستان بابل این راهپیمایی بزرگ برگزار می شود با ۱۳دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس و با ۴۰ پرسنل حضور خواهد داشت.

♦️وی گفت: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نیرو‌های اورژانس به منظور مراقبت و جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در مسیر های راهپیمایی شهرستان اعزام می‌ شوند و در سایر شهر های شهرستان نیز امدادگران به همراه خودوری آمبولانس در طول مسیر راهپیمایی مستقر و همراه خواهند شد.

♦️نیرو‌های اورژانس در مسیر‌های اعلام شده از ساعت ۱۰ صبح جمعه تا پایان راهپیمایی حضور دارندودر این مراسم خدمات رسانی می کنند.

وی با اشاره به اینکه اورژانس در مسیرهای جاده ای و شهری در آماده باش هستند و به هموطنان خدمات رسانی می کنند ۵دستگاه آمبولانس هم به عنوان پشتیبان درصورت نیاز در آماده باش کامل می باشد.
در پایان دکتر لعلی رئیس اورژانس بابل با توجه به طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان بابل بیان داشت اورژانس بابل در طی این مراسم و نماز جمعه در سطح شهرستان بابل به کنترل فشار خون شرکت کنندگان و ثبت آن در سامانه خواهند پرداخت.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.