امروز ۱۸ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۵ ق.ظ
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از احیای مرد 42 ساله که در پی سقوط از درخت به شدت آسیب دیده بود خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور از احیای مرد ۴۲ ساله که در پی سقوط از درخت به شدت آسیب دیده بود خبر داد.

دکتر قاسم مشار موحد گفت: به دنبال تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نیشابور، مبنی بر سقوط آقای ۴۲ ساله از درخت در نزدیکی روستای اسدآباد در۲۰ کیلومتری نیشابور سریعا پایگاه جاده ای امام رضا (ع) به محل حادثه اعزام شد.

متخصص طب اورژانس ادامه داد: مصدوم پس از سقوط دچار کاهش هوشیاری ، وضعیت ناپایدار و تهدید کننده حیات شده بود که با اقدامات به موقع و احیای قلبی و ریوی توسط تکنسین های پایگاه امام رضا (ع) از مرگ نجات یافت.

او ادامه داد: طی هماهنگی  ایجاد شده بین مرکز ارتباطات اورژانس و مرکز کنترل ترافیک شهری با ایجاد مسیر سبز، آمبولانس با کمترین زمان ممکن از ترافیک شهری عبور نموده و مصدوم به مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی ۲۲ بهمن منتقل شده است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی نیشابور در ادامه بیان نمود: مصدوم پس از رسیدن به بیمارستان بلافاصله به اتاق عمل انتقال یافت و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت می باشد.

دکتر قاسم مشار موحد در پایان از تلاش تکنسین های پایگاه امام رضا(ع) آقایان محمد بشیرخیامی، رضا دهنوی و هماهنگی های کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس آقای رضا جوریان و خانم سمیه سادات حسینی تقدیر و تشکر نمود.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.