امروز ۵ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۹:۲۶ ق.ظ
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول :اورژانس ۱۱۵ دزفول با حداکثر توان در طرح بسیج کنترل فشارخون بالا حضور خداهد داشت.
image_print

 

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول ،سیدمحمد محمودی نژاد،در آستانه طرح ملی بسیج کنترل فشارخون بالا اظهار داشت:مرکز فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول همگام با سایر واحدهای این دانشگاه با حداکثر توان و ظرفیتهای موجود در این طرح ملی شرکت خواهد نمود.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دزفول ادامه داد:۲۶ پایگاه ثابت فوریتهای پزشکی شامل: ۴ پایگاه شهری و ۱۰ پایگاه جاده ای در شهرستان دزفول، یک پایگاه شهری و ۷ پایگاه جاده ای در شهرستان شوش و همچنین یک پایگاه شهری و ۳ پایگاه جاده ای در شهرستان گتوند در این طرح شرکت خواهند کرد.
وی افزود:علاوه بر راه اندازی ۲۶ پایگاه ثابت در فوریتها بر حسب نیاز پایگاههای سیار در مناطق پرجمعیت شهری و روستایی راه اندازی می شود.
وی در پایان افزود:در مدت اجرای طرح، اتوبوس آمبولانس ۱۱۵ در محل های پرتردد اعم از پارکها، مصلی نمازجمعه و سایر مناطق پرجمعیت شهردزفول مستقر می شود.
یادآور می شود طرح ملی بسیج کنترل فشارخون بالا برای افراد بالای ۳۰ سال از روز جمعه ۱۷ خردادماه شروع و تا روز شنبه ۱۵ تیرماه ۹۸ در کلیه مراکز درمانی،بهداشتی و پایگاههای شهری و روستایی در شهرستان های دزفول،شوش و گتوند ادامه خواهد داشت.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.