امروز ۱۸ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۴ ق.ظ
در بیست و هفتمین شب از ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه لحظات افطار «ماه بهشت» میزبان دو نفر از همکاران عملیات ویژه اورژانس کشور بود.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اوژانس کشور؛ ویژه برنامه «ماه بهشت» که در لحظات ناب افطار در ماه مبارک رمضان مهمان سفره های مخاطبان قرآنی تلویزیون می باشد، در بیست و هفتم شب ماه مبارک رمضان میزبان محمدرضاگودرزی و مسعود پاک نهاد از تکنسین های عملیات ویژه اورژانس کشور بود.

گودرزی درباره شروع فعالیت خود گفت: حدود ۱۷ ساله در اورژانس تهران مشغول به کار هستم، برخی مشاغل هستند که علاوه بر امرار معاش از حال معنوی هم بهره‌مند می‌شویم و اورژانس از این دست مشاغل است.

وی افزود: این شغل سختی‌های خاص خود را دارد اما عشق به کار بسیار مهم است. وقتی جان یک انسان را نجات می‌دهید بسیار لذت بخش است .در زمان های مختلف مثل زمان سحر و افطار، ایام نوروز و… ماموریت داریم.البته ما دوره های مختلفی را آموزش دیده ایم و اکنون عضوی از عملیات ویژه اورژانس کشور هستیم.

پاک نهاد نیز گفت: در زمان سیل به ما دستور اعزام داده شد تا در مناطق  سیل زده حضور پیدا کنیم. لرستان اولین منطقه‌ای بود که ما رفتیم و همکاران شروع به ویزیت تک تک عزیزان کردند.

وی بیان کرد : حتی عزیزانی که برای ویزیت آنها رفته بودیم به ما گفتن همین که شما آمده اید ما انرژی گرفتیم و درد خود را فراموش کردیم. حتی ما در تیم خود با لهجه لری داشتیم که ارتباط خوبی با عزیزان برقرار می کردیم.

«ماه بهشت» با تهیه کنندگی و اجرای سید وحید مرتضوی کاری نو از شبکه قرآن و معارف سیما است که در ایام ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت ۱۹ به صورت زنده به روی آنتن این شبکه می‌‌رود.

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.