امروز ۱۴ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲ ب.ظ
رییس اداره اورژانس هوایی از محل احداث پد بالگرد در محور هراز و مازندران بازدید کرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ امروز یکشنبه ٢۶خردادماه به دستور ریاست سازمان اورژانس کشور بازدید از محور هراز (تهران- آمل) توسط تیم فنی سازمان اورژانس کشور و ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران صورت پذیرفت.

این محور از نظر ارائه خدمات فوریتهای پزشکی و درمانی به بیماران و مصدومان منطقه خصوصا مصدومان حوادث ترافیکی با توجه به تردد بالای این محور و تعداد مسافرت های برون شهری در این منطقه، ترافیک بالا به ویژه در تعطیلات آخر هفته  این مورد ارزیابی قرار گرفت.

بازدید از پایگاههای اورژانس پلور و محل های ایجاد پد فرود بالگرد در جاده و نقطه زنی این محل ها از دیگر برنامه های این سفر بود که در نهایت جمع بندی نتایج در پایگاه اورژانس هوایی آمل انجام خواهد گرفت.

محل های امکان ایجاد پد فرود بالگرد اورژانس هوایی در جاده، از نظر ایمنی، عرض جاده و … و همچنین بررسی نقاط کور آنتن دهی تلفن همراه و نقاط حادثه خیز جاده و مرکز دیسپچ آمل بررسی شد.

مقرر است نتایج این گزارش در کمیسیون ایمنی راهها بررسی و توسط وزارت راه و شهر سازی به عنوان نهاد راهبر حوادث ترافیکی و ارتقا ایمنی راهها تصمیم گیری خواهد شد.

 

 

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.