امروز ۱ ام اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۳ ق.ظ
اولین دوره آموزش مجازی در مرکز اورژانس تهران به صورت آنلاین برگزار شد.
image_print

به گزارش روابط عمومى مرکز اورژانس تهران؛ سعید مهرسروش مسئول اداره آموزش مرکز اورژانس تهران از برگزارى اولین دوره مجازی مرکز اورژانس تهران  به صورت آنلاین خبر داد و گفت: امروز ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ با دستور و حمایت های دکتر صابریان رئیس اورژانس تهران و همکارى واحد IT ، سامانه مدیریت  یادگیری (LMS) راه اندازی و اولین دوره آموزش مجازی مرکز اورژانس تهران  به صورت آنلاین با عنوان مروری بر الکتروکاردیوگرافی برگزار شد.

 مهرسروش در ادامه گفت: سامانه مدیریت یادگیری به صورت  آنلاین و آفلاین قابل استفاده می باشد و اگر شرکت کنندگان در زمان مورد نظر به صورت آنلاین نتوانند در کلاس حاضر شوند می توانند مطالب را به صورت آفلاین دریافت کنند .

وى گفت: این روش آموزشى از جدیدترین متدهای آموزشی در دنیا است که فراگیر به صورت غیر حضورى ، آموزش را دریافت و تکلیف مورد نظر را انجام می دهد.

مهرسروش افزود: امید است با استقرار این سامانه در مرکز اورژانس تهران ، آموزش های بدون نیاز به مهارت را از این شیوه در اختیار کارکنان در اورژانس تهران قرار گیرد.

رئیس اداره آموزش در آخر گفت: لازم به ذکر است تاکنون در حوزه پیش بیمارستان  از این روش آموزش استفاده نشده و  مرکز اورژانس تهران برای اولین بار در ایران این سامانه را راه اندازی کرده تا tele education  در حوزه پیش بیمارستان استقرار یابد.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.