امروز ۲۶ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۵ ق.ظ
رئیس سازمان اورژانس کشور مرکز جدید ارتباطات و بیسیم دیجیتال اورژانس قم را افتتاح کرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور صبح امروز یکشنبه ۱۶ تیرماه مرکز ارتباطات جدید اورژانس قم (دیسپچ) و بیسیم دیجیتال اورژانس قم با حضور دکتر کولیوند رییس سازمان اورژانس و دکتر لرنژاد قائم مقام سازمان اورژانس آقای محمدیون مشاور ارشد سازمان و دکتر ایرانیخواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم و دکتر شهیدی رییس اورژانس قم و روسای اورژانسهای کاشان و اراک افتتاح شد.
دکتر کولیوند در حاشیه این افتتاح گفت : با توجه با راه اندازی و بهره برداری خدمات نوین در اورژانس قم زمان رسیدن به محل حادثه و مددجویان کمتر خواهد شد و این موضوع در راستای اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی دارد همچنین نجات یک انسان و کاهش درد و آلام مددجویان قابل قیاس با هیچ چیزی در دنیا نیست و این ازافتخاراتی است که شامل اورژانس شده است .

رئیس اورژانس کشور ضمن قدردانی ازدکتر ایرانیخواه و پرسنل اورژانس قم اشاره کرد که اورژانس قم در سال اخیر رشد به سزایی داشته وبا اقدامات موثر در بحث اربعین و نیمه شعبان بسیار خوش درخشیدند.
همچنین دکتر کولیوند خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‎های اورژانس در سطح کشور، خرید ۲۸۰ آمبولانس و خودروهای دو دیفرانسیل می باشد که تعدادی هم به اورژانس قم اختصاص داده خواهد شد که می‌تواند خدمات خوبی را به بیماران ارائه دهد.

در حاشیه این مراسم از پرسنل خدوم و زحمتکش اورژانس قم و همچنین به جهت افتخار آفرینی یکی از فرزندان پرسنل اورژانس در مسابقات بین المللی کاتا به رسم یادبود هدایایی اهدا شد.

 

 

 

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.