امروز ۲۶ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۱ ق.ظ
جلسه هم اندیشی اولویتهای پروازی و محدوده تحت پوشش اورژانسهای هوایی شرق کشور در محل سالن اجلاس مرکز اورژانس گناباد برگزار شد
image_print

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از برگزاری جلسه هم اندیشی با موضوع الویتهای پروازی و محدوده پوشش بالگردهای اورژانس هوایی گناباد،بیرجند و طبس در آستانه سالگرد تاسیس اورژانس هوایی گناباد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد دکتر امین زمانی گفت: در این جلسه که به دعوت مرکز اورژانس گناباد در محل سالن اجلاس این مرکز برگزار شد از ریاست و معاونت اورژانس خراسان جنوبی، مسئول eoc بیرجند ، مسئولین اورژانس هوایی بیرجند، طبس و همچنین مسئولین اوژانسهای قاین ،طبس ،فردوس،سرایان و بشرویه دعوت به عمل امد.
وی افزود: مهمترین موضوعات مورد بحث در این جلسه ،الویتهای پروازی و محدوده پوشش سه بالگرد اورژانس در منطقه شرق کشور بود.
دکتر زمانی افزود: در این جلسه اورژانس هوایی گناباد امادگی کامل خود جهت پوشش و همکاری در محدوده تحت پوشش خود را اعلام کرد که با استقبال ریاست اورژانس خراسان جنوبی قرار گرفت .

دکتر حسینی ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بیرجند نیز ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: استفاده از بالگرد میتواند زمان رسیدگی به مصدومین را کاهش دهد که این مهم جز در سایه همکاری بین مرکز اورژانس خراسان جنوبی و گناباد مقدور نخواهد بود.
وی افزود: چه بهتر است که از این سرمایه ملی که در اختیار اورژانس قرار دارد به نحو احسن در منطقه استفاده شود تا بتوانیم هر چه بهتر و بیشتر جهت نجات جان افراد اقدام کنیم.
در ادامه هر کدام از حاضرین در جلسه نظرات خود را بیان و در انتها مصوبات این جلسه در قالب صورتجلسه ای تنظیم گردید.

روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.