امروز ۲۶ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۱ ق.ظ
مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت زن و شوهر به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژگن  سی سخت خبر داد.
image_print

فوت (زن و شوهر )در پی سقوط در چاله برف در گردنه بیژگن/ سی سخت
مسئول روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد از فوت زن و شوهر به علت سقوط در چاله برف در گردنه بیژگن  در سی سخت خبر داد.
نوراله قنبری با بیان اینکه این حادثه در ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه بعد از ظهر امروز شنبه ۲۲ تیرماه ۹۸ به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ یاسوج گزارش شد افزود: متاسفانه جان هر دو (زن و شوهر)به علت سقوط در چاله برف و سرمای شدید و هیپوترمی از دست رفت.
مسئول روابط عمومی اورژانس استان با بیان اینکه به محض اعلام این خبر به مرکز ارتباطات یاسوج بلافاصله دو امبولانس از شهرستان سی سخت و جاده ای دشت بازار به محل حادثه اعزام شد ادامه داد: هر دو  در مسیر راه گردنه بیژگن به آمبولانس های اورژانس تحویل داده شد.
قنبری با اشاره به اینکه  جاهایی از گردنه بیژگن بعلت پوشیده از برف تا حدود سه متر می باشد افزود: این زن و شوهر به علت  سرمای شدید در چاله برف و ریزش برف برروی انها دچار ایست قلبی شده بودند .

مسئول روابط عمومی اورژانس افزود: زمان تحویل دادن بیمار  به  آمبولانس اورژانس بنا به گفته ی همراهان بیش از نیم ساعت از وقوع حادثه گذشته بود که  بلا فاصله توسط تکنسین‌ها   احیای قلبی شروع شد  ولی متاسفانه به علت افت شدید  دمای بدن(۲۷ )  جان هر دو  از دست رفته بود.

قنبری عنوان کرد :هر دو به درمانگاه سی سخت انتقال داده شد گفتنی است این زن و شوهر اهل روستای  کریک می باشند که جهت تفریح به منطقه گردنه بیژگن رفته بودند .

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.