امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۰۰ ق.ظ
پیام تبریک
دکتر توکلی طی پیامی، 26 شهریورماه روز اورژانس 115 را به پرسنل فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تبریک گفت.
image_print

در این پیام آمده است:

به نام خدا

گرامی داشت ۲۶ شهریورماه،روز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ فرصتی است برای قدردانی از عزیزانی که در پایگاههای اورژانس ۱۱۵ به طور شبانه روزی در حال ارائه خدمات صادقانه به هموطنان سرافرازمان می باشند.

بی شک،شما پرسنل تلاشگر و دلسوز فوریتهای پزشکی در اورژانس ۱۱۵، که در پایگاههای هوایی،شهری و روستایی و نیز واحدهای ستادی با فعالیت بدون وقفه در طول شبانه روز در گرما، سرما و شرایط سخت،باعث ایجاد آرامش در میان شهروندان و جامعه می شوید،جهادگران بی منت خط مقدم حوزه سلامت می باشید.

شما خط شکنان حوزه سلامت که آگاهانه و شجاعانه وارد میدان پرمشقت امداد و نجات جان همنوعان خود می شوید و در این راه حتی از بذل جان خویش دریغ نمی کنید جای ستایش و قدردانی دارد.

امید است با ایجاد زیر ساختهای مناسب و استاندارسازی راه ها،اصلاح در حوزه صنعت خودروسازی و همچنین افزایش سطح آگاهی مردم و انتخاب سبک زندگی ایمن و سالم بتوانیم شاهد کمترین میزان حوادث و اتفاقات تلخ در کشور و استان عزیزمان باشیم.

در پایان برخود لازم می دانم،فرارسیدن ۲۶ شهریورماه،روز فوریتهای پزشکی و اورژانس ۱۱۵ را به تمامی پرسنل شاغل در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه احدیت توفیق،سعادت و سلامت را برایتان مسألت می نمایم.

دکتر مهدیه توکلی
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول

 

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.