امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۶:۰۸ ق.ظ
دکتر مهرداد بابایی در نطق های پیش از خطبه نماز جمعه ، در مصلی کرج سخنرانی کرد.
image_print

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی البرز، به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد تاسیس اورژانس ۱۱۵ در کشور ، نیروهای پر تلاش اورژانس البرز در مصلی های نماز جمعه استان البرز شرکت داشتند.
در سخنرانی پیش از خطبه های نماز این هفته در مصلی کرج ، آقای دکتر بابایی ، رئیس اورژانس البرز به معرفی خدمات اورژانس و گزارش اجمالی از عملکرد این مرکز پرداخت .
وی همچنین از خیرین حوزه سلامت و سایر دستگاه ها در استان، تقاضای همکاری و مساعدت در جهت فراهم کردن زیر ساخت های لازم و توسعه خدمات اورژانس بیش از پیش داشتند.
با برپایی میز خدمت در محل مصلی های استان البرز خدمات رایگان درمانی چک فشار خون و قند خون برای نمازگزاران محترم انجام شد.
مرکز اورژانس۱۱۵ البرز با برخورداری از یک فروند بالگرد تخصصی اورژانس، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس ، ۶۱ دستگاه آمبولانس و چهار دستگاه موتورلانس ، و نیز حدود ۶۰۰ نفر نیروی کارشناس فوریتهای پزشکی عملیاتی و ستادی آمادگی کامل دارد تا با تمام توان خدمات درمانی پیش بیمارستانی را به شهروندان محترم البرزی و نیز مسافرین سایر استانها که از محورهای مواصلاتی البرز تردد دارند ارائه نماید.
واحد پاسخگویی تلفن ۱۱۵ که متشکل از کارشناسان پرستاری می باشد به طور میانگین، در هفته پاسخگوی بیش از ده هزار تماس در قالب ارائه مشاوره و یا اعزام آمبولانس می باشد. نیروهای عملیاتی اورژانس نیز با انجام تعداد دستکم ۳ هزار مأموریت در هفته در شهرها و جاده ها و به صورت شبانه روزی آمادگی دارند در کمترین زمان ممکن بر بالین مددجویان حاضر شده و خدمات درمانی پیش بیمارستانی ارائه دهند.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.