امروز ۲۰ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۷ ب.ظ
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز بود
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز اهواز، امروز جمعه ۲۹ شهریور ماه ۹۸ دکتر محمد امین زرگر رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و جمعی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ در مراسم نماز عبادی و سیاسی جمعه در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) اهواز حضور پیدا کردند.
دکتر محمد امین زرگر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز به مناسبت سالروز تاسیس اورژانس ۱۱۵، خدمات دهی اورژانس ۱۱۵،آماده باش نیرو ها در مراسم اربعین حسینی، احداث بیمارستان صحرایی در مرز چذابه ، تعداد ماموریت های انجام شده و همچنین نقش اورژانس در درمان و رسیدگی به بیماران نیازمند سخنرانی کردند.
ایشان در ادامه افزودند: امروز را فرصتی برای قدردانی از زحمات همکاران در حوزه ی فوریتهای پزشکی می دانم چرا که این عزیزان سختی های بسیار را بر خود و خانواده هایشان هموار می کنند تا هموطنان نیازمند و سانحه دیده را در کوتاه ترین زمان به مراکز درمانی انتقال دهند.
دکتر زرگر اضافه نمودند: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون ۵۴۰۰۰ ماموریت توسط فوریت های پزشکی انجام شده است که از این تعداد ۳۵۰۰۰ بیمار به مراکز درمانی انتقال داده شدند و همچنین از ظرفیت اورژانس هوایی صحبت کردند و از انجام ۸۲ سورتی پرواز با ۱۳۰ مصدوم در ۶ ماهه اول سال صحبت نمودند.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه در پایان از زحمات ریاست سازمان اورژانس کشور، ریاست دانشگاه علوم پزشکی اهواز و هیئت رییسه، مجموعه استانداری و شهرداری اهواز تشکر کردند که توجه ویژه ای به حوزه فوریت های پزشکی استان خوزستان دارند و از ساخت ساختمان ۱۰ پایگاه اورژانس در ۶ ماهه اول سال و همچنین ۲۰ ساختمان دیگر در ۶ ماهه دوم سال خبر دادند.

 

 

انتهای پیام/

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.