امروز ۲۲ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۵ ق.ظ
به مناسبت چهل و چهارمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی و روز فوریتهای پزشکی پرسنل اورژانس 115 گناباد به صورت گروهی در نماز جمعه شرکت نمودند.
image_print

💠به مناسبت چهل و چهارمین سالروز تاسیس اورژانس پیش بیمارستانی و روز فوریتهای پزشکی پرسنل اورژانس ۱۱۵ گناباد به صورت گروهی در نماز جمعه شرکت نمودند.
◀ مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط مسئول منطقه اورژانس ۱۱۵ گناباد آغاز شد.

◀ درادامه مراسم  آقای اسماعیل زاده  معاونت اورژانس ۱۱۵ گناباد به عنوان سخنران پیش از خطبه ها، توضیحاتی در مورد عملکرد اورژانس و آمار عملیات و اقدامات اورژانس ۱۱۵ گناباد مطالبی را بیان کردند.
وی در ادامه با بیان اهمیت خدمات اورژانس افزود: تبدیل مرکز مدیریت حوادث به سازمان اورژانس با اهتمام مجلس و وزیر محترم بهداشت نقطه عطفی در تحول توسعه کمی و کیفی سازمان اورژانس بود.
امام جمعه موقت شهرستان حجت الاسلام والمسلمین مدنی نیز در خطبه دوم با تبریک ۲۶ شهریور و روز فوریتهای پزشکی به پرسنل اورژانس، در مورد اهمیت خدمت رسانی توسط اورژانس مطالبی را ایراد فرمودند.

موذن نیز آقای شمسی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ کاخک بود.در این مراسم دو دستگاه آمبولانس در محل مسجد جامع مستقر شد و میز خدمت جهت توزیع پمفلت های آموزشی و خدمات کنترل فشار خون نمازگزاران نیز برپا شد.

همزمان با این مراسم پرسنل پایگاههای اطراف بجستان نیز به صورت گروهی در نماز جمعه شهرستان بجستان شرکت نمودند.

روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.