امروز ۲۲ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۸ ق.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
مراسم بزرگداشت روز ملی اورژانس با حضور معاونین و مدیران دانشکده علوم پزشکی آبادان در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی برگزار گردید.
image_print

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان در این دکتر حجت‌اله جانبی، معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی فوریت‌های پزشکی اظهار داشت: این روز فرصت بسیار خوبی است تا از زحمات عزیزان فوریت‌های پزشکی تقدیر نماییم و این تقدیر تفاوتش در آن است که حضور شما در پایگاه‌ها برای مردم ایجاد امنیت خاطر می‌کند.

وی افزود: این امنیت خاطر با حضور درست، مناسب، دقیق و همیشه به‌روز شما در زمان شکل‌گیری حادثه در خانه‌ها و جاده‌ها محقق می‌شود و این مهم بزرگی مسئولیت شما را نمایانگر است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: فوریت‌های پزشکی در واقع ویترین یک دانشگاه علوم پزشکی است و قسمتی بزرگ و حساس از حوزه درمان است و ما به عنوان مدیر موظف هستیم که تمام قد از شما قدردانی کنیم.

دکتر جانبی با اشاره به حادثه سیل اخیر در خوزستان گفت: در این حادثه همه شاهد بودیم که یکایک شما بزرگواران در تمام ساعات شبانه‌روز  با جان و دل در این عرصه بودید.

وی با بیان این مهم که زحمتکشان فوریت‌های پزشکی، جانِ ۱۰ برابر کسانی که در حوادث فوت می‌‎شوند را نجات می‌دهند، خاطرنشان کرد: نخستین کسانی که بر بالین بیمار حاضر می‌شوند شما هستید که این موضوع سختی کارتان را چند برابر می‌کند و فوریت‌های پزشکی تا به امروز از تمامی آزمون‌ها سربلند بیرون آمده است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: آرزوی قلبی همه این است که آنقدر حوادث در کشور کاهش پیدا کند که هیچوقت نیاز نباشد شما از پایگاه‌های خود خارج شوید.

وی عنوان کرد: ایجاد آرامش در حوادث برعهده شماست و این موضوع را باید جدی گرفت ضمن اینکه  بسیار خوشحالیم که در موضوعاتی همچون پیاده‌روی اربعین حسینی و راهیان نور که قسمت بزرگی از مدیریت آنها برعهده شما است، همواره موفق بوده‌اید.

در پایان این آیین از ۱۳ تکنیسین نمونه مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان تقدیر شد.

در این آیین دکتر بهشتی، معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر یلالی، معاون بهداشت، دکتر تراب‌پور، معاون دانشجویی، فرهنگی ، مهندس قنادزاده، مدیر حوزه ریاست، دکتر  امین منصور  رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آبادان و جمعی از مدیران این دانشکده حضور داشتند.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.