امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱۱ ق.ظ
ems115_ ilam
رونمایی و توزیع ۶ دستگاه آمبولانس اسپرینتر ۳۱۵ کمکدار و همچنین رونمایی از سیستم دیجیتال بیسیم اورژاانس پیش بیمارستانی استان ایلام.
image_print

‍ به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز ایلام: رونمایی و توزیع ۶ دستگاه آمبولانس اسپرینتر ۳۱۵ کمکدار و همچنین رونمایی از سیستم دیجیتال بیسیم اورژاانس پیش بیمارستانی استان ایلام.

دکتر محمد کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در مراسم رونمایی از ۶ دستگاه آمبولانس پیشرفته فوریت پزشکی:

دانشگاه علوم پزشکی ایلام از سال ۹۵ تاکنون توانسته تعداد ۳۰ دستگاه آمبولانس پیشرفته فوریت‌های پزشکی را به ناوگان خودرویی خود اضافه کند.

در استان ایلام تعداد ۴۰ پایگاه فوریت پزشکی مصوب وجود دارد که از این رقم؛ تعداد ۲۸ پایگاه جاده‌ای و ۱۲ پایگاه شهری هستند.

با اضافه شدن این ۳۰ دستگاه آمبولانس پیشرفته به فوریت‌های پزشکی استان، ۷۵ درصد ناوگان خودرویی پایگاههای اورژانس پیش بیمارستانی در استان نوسازی و آمبولانس‌ جدید جایگزین شده است.

در شش ماه اخیر توانسته‌ایم تعداد ۱۵ دستگاه آمبولانس پیشرفته را از وزارت بهداشت تحویل بگیریم.

این تعداد دستگاه آمبولانس پیشرفته با اعتباری بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال در راه خدمت به مردم شریف استان و زائران اربعین حسینی خواهند بود.

همچنین از سیستم بی‌سیم دیجیتال استان نیز امروز با حضور معاون محترم امور عمرانی استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام رونمایی شد که با این اقدام بسیاری از مناطق استان تحت پوشش این سیستم قرار می گیرند.

مهندس احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار ایلام نیز در آیین رونمایی از ۶ دستگاه آمبولانس پیشرفته فوریت‌های پزشکی:

امکانات و تجهیزات خدمت رسان از ابزارهای اولیه هستند که وجود آنها در کنار هر عزیز اورژانسی برای خدمت مردم ضروری می‌باشد.

ابزار و امکانات مناسب و پیشرفته علاوه بر ارتقا سطح خدمات‌ دهی مطلوب؛ انتقال مصدومین و بیماران را به مراکز درمانی تسریع می بخشد.

تعداد ۳۰ دستگاه آمبولانس پیشرفته فوریت پزشکی اقدامی شایسته و ماندگار از سوی دانشگاه علوم پزشکی در راه خدمت به مردم است.

نوسازی ۷۵ درصد از ناوگان خودروی فوریت‌های پزشکی در ۴۰ پایگاه فوریت پزشکی استان یک کار ارزشمند و حرکت رو به رشد است که از ریاست محترم دانشگاه و همکاران ایشان صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

اقدام ارزشمند دیگری که امروز از آن رونمایی شد، ارتباط بیسیم دیجیتال است که استقرار آن یکی از ابزارهای دقیقی است که در هنگام حوادث جاده‌ای و سوانح در راستای اطلاع رسانی دقیق و به موقع اثرگذار خواهد بود.

خدمات و تلاشهای بی شائبه مسئولان و کارکنان حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی در ایام تردد زائران اربعین حسینی مشهود است. ان‌شاءالله این عزیزان به عنوان خدمتگزار زائرین اربعین حسینی؛ همواره در تمام شئونات زندگی موفق و سربلند باشند.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.