امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۷ ق.ظ
ems115_ ilam
برگزاری کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان ایلام.
image_print

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز ایلام: ‍ برگزاری کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی در مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان ایلام.

دکتر کریمیان در کمیته بهداشت و درمان اربعین حسینی دانشگاه:افتخار دانشگاه علوم پزشکی ایلام این است که در کنار میزبانی شایسته به زائران اربعین حسینی؛ خدمات‌دهی مطلوبی نیز به آنان داشته است.

همه ما همدل و هم‌قسم برای خدمات رسانی شایسته رضایتمندی زائران اربعین حسینی تلاش کنیم که قطعاً رضای الهی نیز را در پی خواهد داشت.

در جلسات و رایزنی‌هایی که با مسئولان وزارت بهداشت داشته‌ایم؛ تمام ظرفیت‌ها، چالشها و نیازمندی‌های استان در حوزه بهداشت و درمان انعکاس داده شده است.

ما از منظر سازمانی و شرعی مکلف به خدمات‌رسانی مناسب به زائران اربعین حسینی هستیم و قطعاً در این راه نیز وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی حمایت قاطعانه و همه جانبه‌ای خواهد داشت.

به واسطه حذف ویزا در اربعین حسینی مطمئناً جمعیت بیشتری نسبت به گذشته در کنگره عظیم اربعین شرکت خواهند داشت و به تبع آن نیز جمعیت افزونتری هم از استان ایلام تردد می‌نمایند.

اگرچه تمام شهرستانهای استان درگیر خدمات‌رسانی به زائران خواهند بود اما بار اصلی بر روی دوش شهرستان مهران است و ضرورت دارد که حوزه بهداشت و درمان این شهرستان بیش از گذشته تقویت گردد.

پیش از فرارسیدن اربعین حسینی و تردد زائران؛ باید تمامی نواقص و چالش‌ها در حوزه بهداشت و درمان رفع شوند تا در ارائه خدمات به زائران مانع و مشکلی مشهود نباشد.

در ادامه نیز دکتر علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه ضمن خیرمقدم به مسئولان دانشگاه به بیان گزارشی از وضعیت حوزه بهداشت و درمان استان، اقدامات و فعالیت‌های انجام شده، جانمایی نیروها و تجهیزات و امکانات و همچنین مشکلات و چالش‌های فراروی دانشگاه در ایام زائران اربعین حسینی پرداخت.

گفتنی است که در ادامه این کمیته معاون درمان، معاون بهداشتی، معاون غذا و دارو، معاون تحقیقات و فناوری، مدیر درمان، مدیر حراست، مدیر روابط عمومی، رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی، مدیر مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه، مدیر مالی، مدیر پشتیبانی، مدیر آی تی، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان تابعه دانشگاه و مسئول بهداشت و درمان سپاه استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه خود در اربعین حسینی ۹۸، به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند.


عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.