امروز ۱۴ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸ ب.ظ
در ادامه برنامه های ارزیابی سازمان اورژانس کشور
همزمان با سایر دانشگاههای کلان منطقه مرکز کشور
image_print

به گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد – هم اکنون یزد میزبان تیم نظارتی سازمان اورژانس کشور است . طرح ارزیابی مراکز اورژانس بصورت هماهنگ در کلان منطقه مرکز کشور در تاریخ های هفتم و هشتم مهرماه ۱۳۹۸ در مراکز اورژانس اصفهان ، یزد، شهرکرد و کاشان در حال برگزاری است .

مهدی حریر زاده کارشناس مسئول نظارت و ارزشیابی سازمان اورژانس استان یزد – ضمن اعلام این خبر در توضیحات تکمیلی افزود : تیم ارزیاب اورژانس کشور در این دو روز ضمن بازدید و ارزیابی خدمات ارائه شده در پایگاههای شهری و جاده ای استان ، فعالیت های انجام شده در راستای بهبود کیفیت در ستاد مرکزی سازمان را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

در این بازدید آقایان محسن مزجی و هادی گنجی از مراکز اورژانس شاهرود و کرمان ، آقای حمید جوادیفرد سر تیم ارزیاب سازمان اورژانس کشور را همراهی خواهند کرد .

حریرزاده افزود : اورژانس  یزد به عنوان یکی از مراکز پیشرو کشور در پیاده سازی برنامه های تحت وب نظارت و عملیات سازمان اورژانس ، بصورت ویژه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت .

گفتنی است نتایج حاصل از ارزیابی دانشگاهها توسط تیم ارزیاب در جلسه ای که در تاریخ نهم مهرماه در مرکز کلان منطقه (اصفهان) برگزار خواهد شد ، ارائه می گردد.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.