امروز ۱۵ ام فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰ ق.ظ
دکتر امین زمانی ریاست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از مراسم کلنگ زنی و احداث پایگاه اورژانس جاده ای سنو خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد: کلنگ احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ روستای سنو با حضور معاون محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی گناباد جناب آقای دکتر مشاری ،ریاست محترم مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد جناب اقای دکتر زمانی و تنی چند از مسئولان شهرستان و مرکز اورژانس ۱۱۵ گناباد و اهالی روستای سنو زده شد.

این پروژه با زیربنای ۳۰۰ متر مربع توسط خیرین نیک اندیش،دهیاری و شورای اسلامی روستای سنو با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال احداث خواهد شد.

همچنین زمینی با زیر بنای ۹۰۰ متر مربع به ارزش یکصد میلیون ریال توسط خیرین نیک اندیش،دهیاری و شورای اسلامی روستای سنو جهت استفاده برای پد هلی کوپتر در خروجی روستای سنو به سمت روستای نوده میر محراب تصحیح و زیرسازی شده که بزودی عملیات بتن ریزی آن انجام خواهد شد.

ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد دراین مراسم با اشاره به سنت حسنه خیرین سلامت در احداث مراکز سلامت گفت: این سومین پایگاه اورژانس در شهرستان هست که با هزینه کامل خیرین، همکاری مجمع خیرین سلامت، دهیاری ها و شورای اسلامی روستا ها کلنگ زنی و یا به بهره‌برداری رسیده است.

دکتر زمانی با ستایش از این نگاه ارزشمند خیرین، متمکنین و مردم افزود: هزینه‌های بالای درمان بیش از سقف اعتبارات اختصاصی به این مجموعه بزرگ می‌باشد و ضروری است خیرین سلامت و مردم در رفع مشکلات و مسائل پیشرو خط مقدم سلامت کشور اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه اورژانس ۱۱۵ باید در جهت رفع کاستی‌های خود به‌ویژه ارتقا ارائه خدمات و بروزرسانی تجهیزات پزشکی از نگاه ارزشمند خیرین بیش از گذشته استفاده نماید اظهارداشت: تلاش می‌کنیم در این شهرستان از استطاعت خیرین در جهت بهبود فضاهای سلامت و ارائه بهتر خدمات نهایت بهره را ببریم.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ضمن اشاره به برخی از اقدامات انجام‌شده خیرین در استان و شهرستان و با تقدیر از حسن انتخاب خیرین سلامت در انتخاب پایگاههای اورژانس جاده ای و شهری و احداث مراکزی که با سلامت مردم در ارتباط می باشد بیان کرد: هر فعالیتی که با نیت الهی انجام شود ماندگار خواهد بود و بی‌شک ساخت بنا‌هایی جهت سلامت مردم به علت داشتن آثار طولانی‌مدت ارزشمندتر است.
روابط عمومی مرکز اورژانس گناباد

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.