امروز ۲۷ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۶ ب.ظ
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان
دکتر امین منصور رئیس حوادث و فوریت های پزشکی آبادان از اجرای طرح استقرار نیروهای عملیاتی_امدادی اورژانس پیش بیمارستانی در مرز بین المللی شلمچه جهت پوشش همایش بزرگ پیاده روی اربعین خبر داد.
image_print

روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آبادان:

دکتر امین منصور رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث  و فوریت های پزشکی آبادان گفت:

با توجه به شروع همایش عظیم  پیاده روی اربعین حسینی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی طبق وظیفه و رسالت خود با هماهنگی  بخش های مختلف درمانی _بهداشتی دانشکده علوم پزشکی آبادان اقدام به استقرار نیروهای عملیاتی_امدادی در مرز شلمچه کردیم.

دکتر منصور افزود: مرکز حوادث دانشکده علوم پزشکی آبادان با برنامه ریزی دقیق و بهره مندی از تجارب سال های گذشته با تمام توان و امکانات به استقبال این مراسم رفته تا ان شاء الله شاهد برگزاری باشکوه این همایش بدون هیچ مشکل خاصی باشیم.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت های لازم جهت ارائه خدمات درمانی به زائرین با استقرار تجهیزات کامل در مرز فراهم می باشد گفت : امسال با توجه به حذف روادید و پیش بینی افزایش جمعیت زائرین کمی زودترموعد و از ۶ مهر ماه ۹۸ اقدام به استقرار چندین اکیپ درمانی_امدادی کردیم و با نزدیک شدن به اوج ازدحام جمعیت متناسب با این امر نیز اکیپ ها افزایش خواهد یافت .

ایشان در پایان اظهار داشت:مکاتبات و هماهنگی های لازم با وزرات بهداشت و سازمان اورژانس کشور انجام شده و از تاریخ تعیین شده شاهد استقرار نیروهای درمانی از دانشگاه های علوم پزشکی معین آبادان به صورت کمکی به رسم هر سال خواهیم بود.

 
عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.