امروز ۲۷ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۰ ق.ظ
پیام تبریک دکتر لعلی رئیس سازمان اورژانس و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل
image_print

به گزارش روابط عمومی وستاد اطاع رسانی سازمان اورزانس کشور در مرکز بابل :پیام تبریک دکتر لعلی رئیس سازمان اورژانس و مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بابل

به مناسبت چهل وچهارمین سال روز اورژانس پیش بیمارستانی ( اورژانس۱۱۵)

بسم الله الرحمن الرحیم
“وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا”

۲۶ شهریور ماه ، فرصتی است گرانبها تا ضمن ارج نهادن به خدمات بی شائبه همکاران اورژانس پیش بیمارستانی از تلاش های صادقانه و دلسوزانه خادمان خط مقدم حوزه سلامت سپاسگزاری و قدردانی شود، همان آنانکه در زمان بروز حوادث و سوانح سعی می کنند در کمترین زمان بر بالین بیماران و مصدومان حاضر شده و با ارائه خدمات اولیه، درنهایت دقت به اولین مرکز درمانی انتقال دهند .
برخود می بالیم که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه‌ی توانایی و دانایی توشه گرفته ازدین مبین اسلام ، عِرق ملّی وحس نوع دوستی در سودای تأمین سلامت انسان‌ها همّت خویش را به کار گرفته‌اند و مجدانه تلاش می‌نمایند و از این‌که با سعه‌ی صدر و حُسن خلق و به پشتوانه‌ی دانش روز با همّت و تلاش جدی و با مهارت و دقّت نظر نسبت به مداوا در نهایت فرهیختگی و هوشمندی اهتمام ورزیده اید بی نهایت متشکرم.
بی شک تلاش صادقانه، عشق ورزی به انسان ها و بهره مندی از علم و مهارت از سرمایه های ارزشمند یک تکنسین سازمان اورژانس است . در شرایط کنونی با افزایش سوانح ، حوادث و بلایا بیش از هر زمان دیگر نیاز به سطوح پیشرفته خدمات و مراقبتهای پیش بیمارستانی احساس می شود .
اورژانس بابل با وجود کمبود استقرار پایگاه های شهری به خصوص در مناطق کمربندی غربی و شرقی که نیازمند همراهی بیشتر مسوولین شهرستانی و شهری و نیز ورود خیرین سلامت در حیطه ساخت پایگاههای شهری است، با فعالسازی سامانه های هوشمند اتوماسیون عملیاتی و جی پی اس آمبولانس ها جهت پایش لحظه ای ماموریتها و سامانه MCMC (ستاد هدایت) و پایش لحظه ای اورژانس های بیمارستانی در حیطه مدیریت بحران و نوسازی و بازسازی آمبولانس ها و پایگاههای ۱۲ گانه شهرستان بابل گامهای خوبی جهت خدمت رسانی بهتر و شایسته تر به جامعه شریف شهرستان بابل برداشته است.
پرسنل گرانقدر اورژانس پیش بیمارستانی بابل؛ شما تلاشگران عرصه فوریتهای پزشکی در بیشتر مواقع اولین کسانی هستید که بر بالین مصدومین و نیازمندان دریافت خدمات درمانی اورژانسی حاضرشده وحاضر می شوید و حفظ حیات آنان را بر عهده می گیرید که خود نشان از اهمیت والای خدمت ارزشمندتان و جایگاه رفیع اورژانس ۱۱۵ می باشد .بدیهی است کوشش جهادگرانه شما عزیزان در این عرصه موجب پیشرفت روزافزون و شکوفایی این جلودار عرصه خدمت سلامت به مردم عزیزمان بوده است .
در کمال ادب و ارادت از زحمات خالصانه و ماهرانه‌ و با کمترین انتظارات مادی شما نهایت تقدیر و تشکر را دارم.
ضمن قدردانی از تمامی همکاران اورژانس که در طی سالیان گذشته در راه خدمت به مردم شریف ،جان خویش را فداکردند و اکنون درمیان ما نیستند امیدوارم بتوانیم شاخص‌های اورژانس‌ بابل را به سطح استانداردها نزدیک‎تر کنیم. با آرزوی صحت و سلامتی برای شما عزیزان ،موفقیت و بهروزیتان را ازدرگاه ایزد منان مسئلت دارم.

عضو می شم

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.