امروز ۲۱ ام آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹ ب.ظ
پنج شنبه یازدهم مهر ماه فرمانده هوانیروز خراسان رضوی از پایگاه اورژانس هوایی نیشابور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و ستاد اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز نیشابور: صبح پنج شنبه یازدهم مهر ماه فرمانده جدید هوانیروز خراسان رضوی به همراه هیئت همراه از پایگاه اورژانس هوایی نیشابور بازدید کردند.

سرهنگ رحیم عینی فرمانده هوانیروز در پایان بازدید از اقدامات دانشکده علوم پزشکی و مدیریت اورژانس در جهت تامین امنیت و ایجاد پایگاه اورژانس هوایی با استاندارد های بالا تشکر نمود و گفت: پایگاه اورژانس هوایی نیشابور یک پایگاه مجهز و جزو پایگاه های نادری است که هوانیروز در خارج از مرکز استان مجوز فعالیت داده است و می تواند الگوی برای سایر پایگاه های اورژانس هوایی باشد و امروز خدمات هوانیروز فراتر از ابعاد دفاعی در زمینه های همچون امداد رسانی در بلایا(سیل،زلزله و..) ، رزمایش ها و همکاری با اورژانس ۱۱۵ جهت نجات جان هم وطنمان عزیر با تمام توان پیش رفته است.
او ادامه داد: جهت همکاری هر چه بیشتر، افزایش دامنه امداد رسانی و ایمنی عملیات، نیاز به پد های فرود بیشتر در سطح منطقه می باشیم که به تایید هوانیروز رسیده باشد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور نیز به مناسبت فعالیت یک ساله پایگاه اورژانس هوایی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کادر پروازی هوانیروز به ارائه گزارش عملکرد پایگاه اورژانس هوایی پرداخت و از تلاش جهت شناسایی و احداث پد های ایمن فرود بیشتر خبر داد.
دکتر قاسم مشارموحد گفت: بالگرداورژانس هوایی نیشابور مجهز به سیستم ردیاب GPS شده است همچنین بر روی سقف تمامی آمبولانس ها جهت دید بهتر خلبان و شناسایی سریع آمبولانس، ستاره حیات اورژانس چاپ شده است.
او ادامه داد: از دو روز قبل یک تیم ویژه از هوانیروز به همراه تیم اورژانس هوایی نیشابور مشغول شناسایی نقاط ایمن در محور های مواصلاتی نیشابور می باشند تا پس از شناسایی جهت فرود ایمن آماده شوند.
گفتنی است پایگاه اورژانس هوایی نیشابور سی و هفتین پایگاه اورژانس هوایی کشور می باشد که در ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ افتتاح شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.