امروز ۱ ام آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۵ ب.ظ
به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز چهارمحال و بختیاری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی از اعزام ۵ دستگاه آمبولانس، يک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه ۱۵ نفر از تکنسين هاي اورژانس ۱۱۵ و فوريت هاي پزشکي اين استان در هفدهمين روز از مهرماه ۹۸ به مرز شلمچه جهت خدمت رساني به زائران اربعين حسيني (ع) خبر داد.
image_print

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور در مرکز چهارمحال و بختیاری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی از اعزام ۵ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به همراه ۱۵ نفر از تکنسین های اورژانس ۱۱۵ و فوریت های پزشکی این استان در هفدهمین روز از مهرماه ۹۸ به مرز شلمچه جهت خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.
دکتر علی ضامن صالحی فرد در مراسم بدرقه کاروان اورژانس ۱۱۵ استان ، از برپایی بیمارستان صحرایی ۳۶ تخت خوابی با حضور ۸ نفر از تکنسین های اورژانس ۱۱۵ در مرز چزابه خبر داد و افزود: این نیروها شب گذشته به مرز اعزام شده اند.
وی اظهار داشت: سال گذشته نیز ۵ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از استان در مرز عراق مستقر گردید که در مجموع حدود یک هزار ماموریت توسط تکنسین های اورژانس ۱۱۵ استان انجام شد.
سرپرست سازمان اورژانس استان نیز در ادامه اظهار داشت: نیروهای اورژانس و آمبولانس ها جهت ارائه خدمات سرپایی و انتقال بیمار و مصدومان احتمالی به بیمارستان ها و مراکز درمانی در مرز مستقر می شوند.
دکتر محمد حیدری افزود: آمبولانس های اعزامی مجهز به دستگاه های پیشرفته پزشکی و تجهیزات اولیه برای امدادرسانی به بیماران است

انتهای پیام/.

عضو می شم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.